Amator narkotyków w rękach Policji.Próbował pozbyć się towaru.

Amator narkotyków został zatrzymany przez Policję, który podejrzany jest o posiadanie środków odurzających. Funkcjonariusze zabezpieczyli marihuanę Z zabezpieczonych narkotyków można uzyskać 50 porcji handlowych. Mężczyzna na widok policjantów próbował pozbyć się narkotyków, wyrzucając je w krzaki. Teraz grozić mu może nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 20-letniego mężczyznę podejrzanego o posiadanie narkotyków.
1 stycznia 2023 roku około godziny 11:50  policjanci na ulicy Lwóweckiej w Jeleniej Górze zatrzymali mężczyznę, który zwrócił ich uwagę, gdyż na ich widok „coś” wyrzucił w krzaki.

20-letni jeleniogórzanin w krzaki jak się później okazało wyrzucił narkotyki. Były to zwinięte czarne woreczki  z zawartością marihuany. Z zabezpieczonych środków odurzających można uzyskać 50 porcji handlowych.

Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy, sprawdzają źródło pochodzenia zabezpieczonych narkotyków oraz sprawdzają czy mężczyzna nie zajmował się ich dystrybucją.
Teraz za posiadanie narkotyków grozić mu może nawet do 3 lat pozbawienia wolności.