Narkotyki

Domowy Rambo znęcał się nad matką i niszczył meble domowe. Na 2 miesiące do aresztu trafił syn, który znęcał się psychicznie nad matką. Mężczyzna wszczynał awantury, niszczył sprzęty domowe, a także ubliżał i poniżał pokrzywdzoną. Groził jej uszkodzeniem ciała, a także pozbawieniem życia. Teraz za znęcanie się psychiczne i zniszczenia mienia odpowie przez sądem, a grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci Wydziału Prewencji z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 31-letniego mężczyznę podejrzanego o znęcanie się psychiczne nad matką oraz uszkodzenie mienia.
Mężczyzna 2 lutego br. został zatrzymany podczas interwencji zgłoszonej przez pokrzywdzoną, kiedy to wszczął awanturę, podczas której wyzywał ją i niszczył sprzęty domowe. Matka do tej pory  cierpliwie  znosiła upokorzenia doznane od syna. Mężczyzna stawał się jednak coraz bardziej agresywny i bez żadnego powodu wielokrotnie wszczynał awantury, podczas których ubliżał jej, wyzywał, a także groził uszkodzeniem ciała, jak również pozbawieniem życia. Kobieta w obawie o własne bezpieczeństwo poinformowała o sytuacji policję.
31-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie. Teraz za znęcanie się psychiczne nad matką oraz uszkodzenie mienia  grozić mu może nawet do 5 lat  pozbawienia wolności. 3 lutego 2022 roku, Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze na wniosek prokuratora Prokuratury Rejonowej zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na 2 miesiące.

Reklama
Reklama