Dzieci umierają po szczepieniach HPV!

Gardasil -rzekoma szczepionka przeciwko rakowi szyjki macicy

 

[Celem szczepień jest depopulacja -Bill Gates prawda2.info/viewtopic.php?t=10975 ]

 

…Po czwarte; spadek zainteresowania szczepionką wzmógł marketing i ostatnio chcą szczepić także chłopców, chociaż nikt do tej pory nie znalazł raka szyjki macicy u chłopców.

 

dr Jerzy Jaśkowski

 

16 listopada 2011r., w teoretycznie najbardziej opiniotwórczej gazecie – GW,  ukazało sie sprostowanie artykułu na temat  testowania szczepionek na ubogich dzieciach w Indiach.

Sprostowanie napisał nie byle kto bo, sam kierownik działu naukowego GW dr biologii Sławomir Zagórski. To nie tylko podnosi rangę sprostowania ale i rzetelnośćprzedstawionego materiału.

http://www.agora.pl/agora_pl/1,66409,1005943.html 

pl.wikipedia.org/wiki/Sławomir_Zagórski

http://www.wykop.pl/ramka/875615/pan-redaktor-slawomir-zagorski-z-gw-i-gmo/

 

Odczekałem sporo czasu, ponieważ myślałem, że Ministerstwo Zdrowia, PZH czy sekta wakcynologów tj Towarzystwo medyczne sprostują to sformułowanie.  Nic takiego nie nastąpiło.

 

Otóż jedno z najważniejszych zdań brzmi.: cyt: Po pierwsze Gardasił nie jest lekiem tylko szczepionką.

 

I tutaj mamy problem jak najbardziej z pogranicza kodeksu karnego. Ponieważjeżeli Gardasil nie jest lekiem to na jakiej podstawie prawnej zajmuje się nim Ministerstwo Zdrowia? Mało tego jeszcze w dodatku na zasadzie dekretów, wbrew konstytucji zmusza ludzi to płacenia za to? Co na to organa Sprawiedliwości?

 

Z góry ucinam wszelkie spekulacje  i tłumaczenie, że szczepienia obowiązkowe pokrywane są z Narodowego Funduszu a nie opłacane prywatnie. Takie twierdzenie  jest co najmniej niepoważne i jest pozostałością minionej epoki. Przecież  Narodowy Fundusz nie jest jakimś dochodowym przedsiębiorstwem prywatnym, ale rozdziela tylko nasze  [przymusowe] składkowe pieniądze. Fundusz ten nie raz tłumaczył sie, że nie może pokryć leczenia tego czy innego chorego dziecka z braku pieniędzy. Jakże wiec może przelewać  je bezmyślnie do prywatnych korporacji na procedury nie będące leczeniem?

 

Podobnie na jakiej podstawie Generalny Inspektor Sanitarny – jak wiadomo organ kontrolny- wydaje dekrety dotyczące ilości i jakości sczepień nie mających związku z leczeniem?

http://www.bibliotekakp.pl/news.aid,1413,Obowiazkowe_szczepienia_ochronne___nowe_przepisy_wykonawcze.html

Na jakiej podstawie, podległe temu Urzędowi placówki zajmują sie handlem szczepionkami stosując np. 30 % upusty w tzw. żółtym miesiącu na zakup  szczepionki?

 

Jeżeli takie łamanie prawa jest  nagminne to co robią instytucje powołane do ochrony obywateli przed takim lobbingiem. Przecież, przynajmniej teoretycznie, pomimo brak lustracji, pracownicy wymiaru sprawiedliwości także mogą miećdzieci. Te wszystkie powikłania  mogą statystycznie z równym prawdopodobieństwem występować i u nich.

Jak do tej pory żadna korporacja prawnicza nie próbuje z tym ewidentnym łamaniem prawa walczyć.

 

Kolejne zdanie i kolejne mylenie faktów; pan  dr. S.Zadrożny pisze, cyt: ”wirus HPV nie jest podejrzany o wywołanie raka szyjki macicy, on go naprawdę wywołuje. “

Jest to bardzo odkrywcze twierdzenie,  ponieważ do chwili obecnej w medycynie nie zostało udowodnione.

Znamy co najmniej 100 szczepów wirusa  popularnie zwanego HPV ale szczepionka Gardasił zawiera tylko dwa z pośród nich.

Pisano o tym od dawna. Szczepionka Gardasil  zadebiutowała  przed 4 laty jako hit firmy Merck.  Już po 9 miesiącach dała 1.1 miliarda dolarów zysku. Niestety potem zaczęły się schody, sprzedaż spadała z miesiąca na miesiąc i  wynosi już tylko ok 200 milionów dolarów.  Dlatego między innymi są takie naciski na kraje trzeciego świata, gdzie jest centralny system nakazów i zakazów do zmian ustaw włącznie,  w celu wymuszenia określonego postępowania.

Do chwili obecnej zanotowano już 21 415 zdarzeń nie pożądanych z tego 65 zgonów!

Z tej liczby aż 35 % wystąpiło u dziewczynek  w wieku 12-17 lat ,czyli tych , którym się najczęściej podaje. Kolejne 44% powikłań wystąpiło u kobiet  w wieku 18-44 lat.

 

Kilka wyjaśnień odnośnie wirusa HPV.

 

Po pierwsze : w  normalnych warunkach wirus ten ginie w narządach rodnych samoistnie w okresie ok. 2 lat.

 

Po drugie; w szczepionce są tylko dwa z pośród ponad 100 typów. Musi więc powstać wyjątkowo niekorzystna sytuacja, że wirus nie znika sam i w dodatku akurat trafi się ten ze szczepionki. Tylko 30 z pośród nich wywołuje zakażenia  układu moczowo-płciowego. Pozostale 70% jest  relatywnie nieszkodliwa i zakażenie przebega bezobjawowo ustępując samoistnie.

Jakie więc znalazł p. dr S.Zadrożny metody oceniania, który to typ wirusa powoduje raka w konkretnym przypadku pozostanie tylko jego tajemnicą.

http://www.hpv.pl/articles/6059

 

Po trzecie; szczepionka nie działa o ile już nastąpiło zakażenie. Dlatego firma chce szczepić jak najmłodsze dzieci.

 

Po czwarte; spadek zainteresowania szczepionką wzmógł marketing i ostatnio chcą szczepić także chłopców, chociaż nikt do tej pory nie znalazł raka szyjki macicy u chłopców. sporothrix.wordpress.com/…/szczepionka-przeciw-hpv-nie-bedzie-.

 

Po piąte, jak podają to podręczniki ginekologii, jedynym udowodnionym czynnikiem powstania raka jest częsta zmiana partnerów czyli prostytucja oraz częste używanie środków antykoncepcyjnych lansowanych przez m.inn p. marszałek Nowicką

 

Po szóste; dopiero za jakieś 20-30 lat możemy sie dowiedzieć czy te szczepionki będą działały, tzn. czy liczba raków się zmniejszy. Już dzisiaj wiadomo, że w Polsce będzie to niemożliwe, ponieważ szczepienia przeprowadzają samorządy, generalnie nie przygotowane do prowadzenia  tego rodzaju statystyki, Innymi więc słowy należy poważnie brać pod uwagę szeptaną propagandę, że 30 % sum przeznaczonych na  rzekome szczepienia idzie do kieszeni lobbystów.

Nie wiem na jakiej podstawie Ministerstwo Zdrowia, Główny Inspektor Sanitarny zakładają, że polskie dziewczynki będą musiały być wszystkie prostytutkami?

 

Zaniepokojenie też normalnych rodziców powinno budzić dziwne zainteresowanie szczepieniami  Gatesa i jego findację.Bill & Melinda Gates Foundation

Człowiek ten otwarcie mówi o konieczności zwalczania przeludnienia za pomocąszczepionek. Wydał na to w ostatnim roku podobno 10 miliardów dolarów.

A kto zaręczy, że do tej szczepionki nie dodano kilku jednostek przeciwciałprzeciwko ludzkiej gonadotropinie.?

www.youtube.com/watch?v=Mm6RQqbKUN0

zdrowie.dziennik.pl/…/336250,billgates-apeluje-tanie-szczepionki-w…

www.ted.com/talks/bill_gates_unplugged.html

http://www.polskatimes.pl/polecamy/364861,jak-bill-gates-chce-pomoc-swiatu,id,t.html

davidicke.pl/…/billgates-celem-szczepionek-jest-depopulacja-t1797-…

waldek1984.info/…/billgates-celem-szczepionek-jest-depopulacja/

prawda2.info/viewtopic.php?t=10975