Dzień Strażaka w Wojcieszowie 6 Maja 2023r.

Dzień Strażaka – Zaproszenie na Święto w Remizie Strażackiej!”

Dnia 06.05 od około godziny 15 nasza jednostka organizuje niezapomniane przyjęcie, przede wszystkim poświęcone dzieciom, z okazji Dnia Strażaka. Przygotowania idą pełną parą, aby zapewnić niezapomnianą zabawę dla najmłodszych, w typowo strażackim stylu. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do spędzenia tego dnia razem z nami!

Na naszym święcie nie będziecie się nudzić! Przygotowaliśmy najróżniejsze gry i zabawy, w których dzieci będą mogły wziąć udział wraz z naszymi doświadczonymi strażakami. Czekają na Was emocjonujące zabawy z użyciem specjalistycznego sprzętu strażackiego, możliwość ubierania się w strażackie mundury oraz wiele innych atrakcji związanych z tematyką straży pożarnej.

Ponadto, będziecie mieli okazję zwiedzić naszą remizę, poznać tajniki pracy strażaka oraz obejrzeć i nawet wsiąść do naszych wozów bojowych. Będziecie mogli spędzić czas w towarzystwie naszych doświadczonych strażaków, poznać ich lepiej i rywalizować w różnych ciekawych konkurencjach.

Przygotowaliśmy także wiele atrakcji dla całych rodzin. Oprócz zabaw dla dzieci, będą również dostępne stoiska z jedzeniem i napojami, gdzie będziecie mogli posilić się smacznymi przekąskami. Będzie to również doskonała okazja do integracji i spędzenia czasu w miłej atmosferze razem z innymi uczestnikami.

Jesteśmy przekonani, że nasze święto dostarczy Wam mnóstwo radości, emocji oraz niezapomnianych wspomnień. Będzie to wyjątkowa okazja, aby poznać naszą jednostkę strażacką z bliska, dowiedzieć się więcej o naszej pracy oraz spędzić czas w niepowtarzalny sposób.

Serdecznie zapraszamy wszystkich chcących spędzić z nami ten wyjątkowy dzień i dobrze się bawić. Do zobaczenia w Remizie Strażackiej dnia 06.05 o godzinie 15. Niech to będzie niezapomniany dzień w strażackim stylu!”