Mężczyzna, który groził swojej byłej partnerce i poprzebijał opony w jej samochodzie, otrzymuje zakaz zbliżania się i kontaktowania z nią

Jeleniogórscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o groźby karalne oraz o uszkodzenie mienia. 35-latek przebił dwie opony w aucie pokrzywdzonej, ale również groził jej pozbawieniem życia, wyrządzeniem krzywdy, straszył i wyzywał. Kobieta zaczęła obawiać się o swoje życie i zdrowie.

Teraz za popełnione czyny odpowie on przed sądem, a grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności. Prokurator Rejonowy w Jeleniej Górze zastosował wobec niego dozór policyjny oraz ma on zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej i kontaktowania z nią.

Dzielnicowi z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 35-letniego mężczyznę podejrzanego o groźby karalne oraz o uszkodzenie mienia.
Jak ustalili policjanci, mężczyzna 14 kwietnia br. w nocy przebił dwie opony w samochodzie należącym do pokrzywdzonej, a także od 3 miesięcy wysyłał do niej wiadomości, w których groził jej pozbawieniem życia, wyrządzeniem krzywdy, wyzywał ją i straszył. Kobieta zaczęła się obawiać o swoje życie i zdrowie.
35-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie. Usłyszał już zarzuty w tej sprawie. Za groźby karalne oraz uszkodzenie mienia grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności. Prokurator Rejonowy w Jeleniej Górze zastosował wobec niego dozór policyjny, mężczyzna ma zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej i kontaktowania z nią.