Szpital zwalnia z pracy wielkiego celebrytę covidowego Bartosza Fiałka.

Bartosz Fiałek znany zwolennik reżimu kowidowego oraz „cudownego eliksiru” dramatu milionów ludzi na całym świecie poinformował na swoim Twitterze, że decyzją „polityczną” radnych powiatowych z ramienia PiS został zwolniony z pracy.

Decyzją polityczną radnych powiatowych z ramienia PiS zostałem przed chwilą zwolniony z pracy. Zarówno z pełnienia funkcji dyrektora ds. medycznych, jak i lekarza w oddziale reumatologicznym, poradni reumatologicznej, poradni leczenia osteoporozy oraz dyżurów medycznych w SOR” – napisał Fiałek na swoim Twitterze.

Fiałek był pracownikiem Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Płońsku. W czasie „pandemii” C-19 opinia publiczna poznał go jako celebrytę telewizyjnego reklamującego „cudowne preparaty”. Celebryta był również wielkim zwolennikiem kowidowego reżimu i przymusu szczepiennego. W swoich wypowiedziach wielokrotnie poniżał osoby, które odmawiały przyjmowania szprycy.

Teraz spotkała go zasłużona kara za pogardę, jaką okazywał milionom świadomych ludzi w Polsce i na świecie.

Przypominamy, że celebryta covidowy w pewnym momencie usunął wszystkie swoje twitty, których celem było zachęcanie Polaków do przyjęcia szprycy. Stało się to w momencie, gdy na całym świecie zaczęła realizować się „teoria spiskowa” w zakresie zespół nagłej niewyjaśnionej śmierci często u bardzo młodych zdrowych osób.