Dzisiaj jest: 31.10.2020, imieniny:

Szwajcarskie obozy pracy!!!

Dodano: 3 miesiące temu Czytane: 612 Autor:
Redakcja poleca!

Może się wydawać dziwne,ale w Szwajcarii są obozy pracy prowadzone przez Włoskie firmy,które wykorzystują pracowników przyjeżdżających za pracą głównie Polaków , Rumunów,oraz Włochów.

Szwajcarskie obozy pracy!!!
Polacy,Rumuni i Włosi pracują w urągających warunkach na budowach w Szwajcarii przy pokryciu i izolacji dachów. Wszystkie osoby zostały skuszone przez rekruterów dużym zyskiem z przepracowanych godzin.
W jednej ze Szwajcarskich miejscowości 19 km od Zurychu w Bulach grupa Polaków ,Rumuni,oraz Włosi przy temperaturze powietrza wynoszącej blisko 40 Stopni Celsjusza pracują przy rozkładaniu styropianu oraz pokryć dachowych od 7:00 do 20:00.
Opuchnięte twarze,przepalona skóra od słońca,omdlenia,to norma.
Pracownicy są zatrudnieni przez agencję pray tymczasowej z Zurychu.
Wykonawcą dachu jest firma Repuci którą zarzadzają Włosi. Za drobne przewinienie następuje natychmiastowe zwolnienie z pracy.Bez prawa do usłyszenia za,co jest się zwolnionym. Na koniec właściciel firmy macha ręką na porzegnanie.
Pracujący na budowach należących do Firmy Repuci są pod stałą obserwacją kamer monitoringu który jest rozmieszczony wokół budów.
Zatrudnieni nie dostają wody do picia w upały,mają zakaz zejścia z dachu do cienia,nawet na śniadanie,aby zjeść posiłek godnie i w godziwych warunkach.
Do sprawy jeszcze powrócimy.
Artykuł aktualizowany na bieżąco.
Źródło: jelonka24