Dzisiaj jest: 21.10.2021, imieniny: Celiny, Hilarego, Janusza

Korono Ściema w Szpitalach !

Dodano: rok temu Czytane: 1965 Autor:
Redakcja poleca!

Szpitale w całej Polsce od paru miesięcy zamiast leczyć pacjentów zajmują się pseudo Plandemią.

Korono Ściema w Szpitalach !

Politycy nie bali się wirusa, żeby nas posłać na wybory do urn, ale wmawiają nam, że mamy się bać wirusa, kiedy trzeba iść do szkoły – napisał w kolejnym raporcie na Facebooku Janusz Kubicki, który zastanawia się też, czy politycy różnych opcji nie straszą społeczeństwo wirusem, tylko po to, aby na tym dobrze zarobić.

 W tej Koronaściemie  biorą udział również Szpitale,oraz lekarze  w Naszym regionie są tak zaaferowanie leczeniem pseudo Pandemi,iż zapominają o leczeniu pacjentów z poważnymi schorzeniami są odsyłani do domów,a planowane zabiegi poprzesuwano w czasie.

 Także Szpital w  Jelenie Górze który tak bardzo leczy chorych na pseudo Pandemię,że osoby z niby wykrytym wirusem COVID-19 po dwóch dniach są wypisywane do domu.
A gdzie są lekarze,którzy tak to strajkowali o pieniądze,a teraz są na zwolnieniach,albo przyjmują prywatnie. No cóż prywatnie pseudo wirusa nie ma?
 W mediaach przedstawia się wirusologów jaki to ten straszny wirus nie jest groźny,ale czy kiedykolwiek wyizolowano tego wirusa?

Weźmy przykład Szumowskiego  na wakacjach.
Ledwo przestał być ministrem i co?
Spakował się i poleciał z rodziną na wakacje do Hiszpanii.
Zadam Wam proste pytanie, kiedy minister mówił prawdę?
Wtedy kiedy zabraniał wchodzić do lasu, wychodzić z domu, kiedy mówił o tym, że wakacje to raczej w domu?
Ile jest w tym wszystkim prawdy?
Jak mamy w to wszystko wierzyć?
Tyle mówienia, tyle zakazów, a on sam i inni politycy nic sobie z tego nie robią. On leci do kraju, z którym chcemy zamknąć granice, z którego nie będziemy wpuszczać samolotów. Kurde, czyli jego zdaniem ten wirus nie jest niebezpieczny, bo można i latać i chodzić po plażach bez maseczki po prostu luz, bluz.
Kolejna ściema wg Szumowskiego dzisiaj się zaraził a na drugi dzień wyzdrowiał!
Do sprawy będziemy powracać.CDN
Źródło: jelonka24
Polecane