Dzisiaj jest: 25.10.2021, imieniny: Ingi, Maurycego, Sambora

Zdrada Narodu Polskiego przez rząd RP.1

Dodano: rok temu Czytane: 799 Autor:
Redakcja poleca!

Czy Polski rząd zdradził w tajemnicy swój własny naród?

Zdrada Narodu Polskiego przez rząd RP.1
 

Z poczynań rządu Morawieckiego i Jego współpracowników wynika,że Polacy zostali zdradzeni przez własnych rządzących. W imię czego?

W imię zielonych banknotów $. Każdego dnia słyszymy o kolejnych aferach w jakie jest zamieszany obóz rządzący Polakami. Afera ze Szpitalem Narodowym,kolejne afery gospodarcze.A to wyprowadzenie pieniędzy z Ministerstwa Zdrowia na zakup respiratorów które nigdy nie dotarły do Polski. Poświęcenie własnego Narodu na eksperymenty medyczne przez zachodnie koncerny farmaceutyczne.Rząd ten nie jest rządem Polaków.

Zdrada

Łamanie rąk młodym kobietom przez Policję-według rządzących jest ok! Zdrada Polaków nastąpiła w momencie wprowadzenia ograniczeń w gospodarce. Hotele padają,gastronomia pada,inne branże też są w bardzo krytycznej sytuacji.Na ulicach łapanki jak za okupacji Policja znęca się psychicznie i fizycznie nad obywatelami wystawiając mandaty za brak szmaty na twarzy. Kobiety są pryskane gazem po twarzy.Co jeszcze musi się wydarzyć abyście zrozumieli,że to dzięki Polakom jesteście u władzy.

Jeszcze trochę a wykupią ponad połowę mediów niezależnych. To jest zdrada,zdrada demokracji i Konstytucji RP.

Słynny mieszkaniec Żoliborza zachowuje się jak by był właścicielem Polaków ,a jak dojdzie co do czego to chowa się za plecami swoich ochroniarzy. Kim jesteś człowieku że tak gardzisz własnym Narodem?

Coście zrobili z tą piękną krainą? Zniszczyliście cały dorobek życia milionów Polaków.

Czy zdradziliście Polaków w Knesecie? Ten film mówi wszystko.

Źródło: Film : Internet
Polecane