Dzisiaj jest: 21.10.2021, imieniny: Celiny, Hilarego, Janusza

Polak pobity przez Brytyjskiego Policjanta w Manchesterze.

Dodano: 8 miesięcy temu Czytane: 455 Autor:
Redakcja poleca!

Sieć obiegło nagranie na którym widać,jak policjant bije i szarpie Polaka,który jest właścicielem restauracji.

Polak pobity przez Brytyjskiego Policjanta w Manchesterze.
Pan Lucjan został pobity przez Brytyjskiego psychopatę za to,iż zdecydował się na otwarcie Swojego biznesu.
Nasz rodak jest właścicielem lokalu gastronomicznego w Manchesterze,gdzie działa w sposób normalny mimo obostrzeń jakie sa stosowane na Wyspach Brytyjskich.

Miasto ukarałao Pana Lucjana karą 1tyś funtów Nasz rodak jednak nie zamknął swojego lokalu tylko,zmieścił w sieci społecznościowej zdjęcie dokumentu które przedstawia grzywnę jaką miasto nałożyło na Polskiego przedsiębiorcę.

Cała sytuacja rozegrała się 7 lutego kiedy restauracja była otwarta w  lokalu przebywali  klienci,którzy zjechali się z całego kraju.
Policja która weszła do lokalu kazali zaprzestać działalności a klientom opuścić lokal.Panu Lucjanowi kazano wyjść z lokalu ,gdzie jeden z policjantów rzucił się z pięściami na Polaka.
Na nagraniu widać dokładnie jak Brytyjski psychopata zadaje ciosy Polakowi,szarpie go i przewraca na chodnik.

Polak został aresztowany gdzie w areszcie spędził 10 godzin.
Brytyjska policja nie mogąc zatrzymac naszego rodaka za otwarcie restauracji dokonali prowokacji aby móc dokonać zatrzymania i przybić jakieś przestepstwo.

Nasuwa się odwieczne pytanie i konkluzja otóż jak Brytjczycy dopuścili się zbrodni na Gen.Władysławie Sikorskim to widć ,że nadal siedzi w nich rasizm i uprzedzenie do Polaków.

 
Źródło: jelonka24
Polecane