Dzisiaj jest: 21.10.2021, imieniny: Celiny, Hilarego, Janusza

Dlaczego gwałtownie spada liczba „nowych przypadków” COVID

Dodano: 8 miesięcy temu Czytane: 465 Autor:
Redakcja poleca!

Liczba zgłoszonych „nowych przypadków” COVID spada w wielu krajach na całym świecie i tendencja ta utrzymuje się od ponad miesiąca. Zatem czym jest to spowodowane?

Dlaczego gwałtownie spada liczba „nowych przypadków” COVID
 

Przerażające czerwone liczby spadają. Sprawdź dowolną gazetę lub witrynę śledzącą covid którą chcesz (przyp. tłum. nie dotyczy Polski). Zdiagnozowane przypadki, zgony, hospitalizacje. Wszystkie gwałtownie spadają i tendencja ta trwa od tygodni, zwłaszcza w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii. Co zatem jest tego przyczyną?

Eksperci z całego świata za pośrednictwem mediów przedstawili sugestie – wszystko za sprawą szczepionek i kwarantanny – tymczasem istnieje tylko jedna mająca sens przyczyna.

TO NIE SĄ SZCZEPIONKI

Większość ludzi przyjęłaby przedstawione założenie, co więcej, byliby oni zachęcani do takiej właśnie wersji przez telewizyjne gadające głowy i medialnyh ekspertów, iż różne „szczepionki” przyniosły taki własnie skutek i powstrzymały rozprzestrzenianie się „wirusa”. Czy tak właśnie jest? Nie, nie jest.

Spadek zdiagnozowanych przypadków rozpoczął się w połowie stycznia, czyli o wiele za wcześnie, aby jakikolwiek program szczepień przyniósł jakikolwiek efekt. Wielu ekspertów stwierdziło iż:

Dr Wafaa El-Sadr, profesor epidemiologii i medycyny w Mailman School of Public Health na Uniwersytecie Columbia, powiedział, że spadającej liczby przypadków nie można przypisać szczepionce COVID-19, ponieważ nawet jedna dziesiąta populacji nie została dotychczas zaszczepiona, według danych CDC.

Co więcej, spadek przypadków ma miejsce jednocześnie w różnych krajach na całym świecie a nie każdy kraj szczepi się w tym samym tempie lub nawet używa tej samej szczepionki. Więc nie, „szczepionki” nie powodują zaobserwowanego spadku.

TO TEŻ NIE JEST KWARANTANNA

Innym wskazywanym powodem jest kwarantanna zwana lockdown’em, z głoszoną rażącą propagandą, iż wszelkie areszty domowe narzucone przez rządy i środki „dystansowania” w końcu odniosły zamierzony skutek. To też nie to. Szwecja, jak wiadomo, nigdy nie zastosowała lockdown’u. Jednak jej „przypadki” i „zgony związane z Covid”, spadają dokładnie równolegle z Wielką Brytanią:

Oczywiście jeśli kraje, które nigdy nie zostały poddane kwarantannie również odnotowują spadki liczby zdiagnozowanych przypadków, kwarantanna również nie może powodować spadku zachorowań. Więc co jest tego przyczyną?

WYTYCZNE WHO DOTYCZĄCE TESTÓW PCR

Może dla uzyskania odpowiedzi powinniśmy spojrzeć na datę rozpoczęcia spadku przypadków. Spójrz na poniższy wykres:

Jak widać, globalny spadek liczby „zgonów z powodu Covid” zaczyna się od połowy do końca stycznia. Co jeszcze wydarzyło się w tym czasie?

13 stycznia WHO opublikowała notatkę dotyczącą problemu bezobjawowych przypadków wykrywanych przez testy PCR i sugerującą powtórzenie wszystkich bezobjawowych pozytywnych testów. Było to kontynuacją ich poprzedniej informacji, instruującej laboratoria na całym świecie, aby stosowały niższe wartości progowe cyklu (wartości CT to liczba wykonanych cykli powielania materiału genetycznego) w testach PCR, ponieważ wartości powyżej 35 mogą dawać fałszywie pozytywne wyniki .

Zasadniczo w dwóch notatkach WHO zapewniła, iż ​​przyszłe testy wykonane według jej zaleceń będą bardziej prawdomówne, i rzadziej będą wskazywały fałszywie pozytywne wyniki a co za tym idzie, znacznie trudniej będzie można je określić ją jako „przypadek bezobjawowy”. Krótko mówiąc, logika sugerowałaby, że w rzeczywistości nie obserwujemy „spadku liczby przypadków Covid” ani „spadku liczby zgonów Covidów”.

To co obserwujemy, to spadek liczby doskonale zdrowych osób, które są określane jako „przypadki zakaźne” na podstawie fałszywie pozytywnych wyników z niewiarygodnego procesu testowania. Widzimy również, iż mniej osób umierających na zapalenie płuc, raka lub inną chorobę ma dodany „Covid19” do ich aktu zgonu, w oparciu o kryteria testowe mające na celu wywołanie pandemii.

Dzieje się dokładnie tak, jak przewidzieliśmy to w OffG, w momencie opublikowania zaleceń WHO.

Tłumaczenie MrEnigmatis

Źródło https://off-guardian.org/2021/02/26/coronavirus-fact-check-10-why-new-cases-are-plummeting/

Źródło: mrenigmatis
Polecane