Dzisiaj jest: 21.10.2021, imieniny: Celiny, Hilarego, Janusza

Marcin Bustowski pozwany przez Animex Morliny Berlinki oraz Agriplus spółkę córkę

Dodano: 8 miesięcy temu Czytane: 506 Autor:
Redakcja poleca!

Animex Morliny Berlinki oraz Agriplus spółka córka pozwały w Sądzie Cywilnym Marcina Bustowskiego ,który w procesie karnym został uniewinniony.

Marcin Bustowski pozwany przez Animex Morliny Berlinki oraz Agriplus spółkę córkę
Marcin Bustowski walczy o powołanie Polskiej Agencji Żywności, przywrócenie polskiej normy żywności i zaprzestanie trucia Polaków w tym dzieci. Marcin Bustowski dokonał badań 250 dzieci na rakotwórczy Glifosat i każde dzieckio zbadane posiada w sobie tę substancje Rakotwórczą.

Rząd na wezwania milczy!!! Marcin ujawnia patologie w polskim systemie rolnictwa, pokazuje złą jakość mięsa z ferm przemysłowych i jakość wędlin robionych ze zwierząt GMO.

Jest za zakazem sprowadzania pasz GMO do Polski oraz bezwzględnym, natychmiastowym wycofaniem z obrotu środków na bazie rakotwórczego glifosatu. Jednocześnie żadamy od Firmy Bayer zaprzestania sprzedaży Glifosatu Rakotwórczego i stosowania nasion GMO na terenie POLSKI

Wspomniane wcześniej firmy Animex Morliny Berlinki oraz Agriplus spółka córka zajmująca się hodowlą świń w tuczu Nakładczym z którymi to firmami walczył już Andrzej Lepper, firmy te z branży mięsnej wytoczyły 3 procesy 2 cywilne oraz jeden Karny z art 212 KK.

Kolejnym który wytoczył 2 procesy za pomówienie otrzymania dotacji w dziwnych okolicznościach w kwocie 89 tyś zł jest lider Agrounii Pan Michał Kołodziejczak który domaga się 36 tyś zł odszkodowania za pomówienie!!!


Dziwi fakt,że SANEPID z Jeleniej Góry oraz w całej Polsce zamiast skupić się na tym do czego została ta instytucja powołanaa, to zajęła się gnębieniem Polskich przedsiębiorców na zlecenie koncernów. SANEPID jest tak arogancki w tych bezprawnych działaniach,ze do gnębienia przedsiębiorców wykorzystuje Policję.

Kolejnym człowiekiem który okłamuje swoich mieszkańców jest Prezydent Jeleniej Góry,który obiecał przebadanie dzieci na zawartość Glifosatu,nabrał wody w usta i zamknął się w swoim urzędzie otoczywszy się Strażą Miejską.

Do sprawy będziemy wracać na bieżąco!
Polecane