Dzisiaj jest: 21.10.2021, imieniny: Celiny, Hilarego, Janusza

Co się dzieje naprawdę w Indiach?

Dodano: 6 miesięcy temu Czytane: 604 Autor:
Redakcja poleca!

Po tym jak USA wysłało 60 milionów powodujących zatory szczepionek Astra Zeneca w Indiach wybuchły szerokie zamieszki.

Co się dzieje naprawdę w Indiach?

 Te niebezpieczne i odrzucone na Zachodzie szczepionki obecnie eksportowane są do krajów Afryki i Indii oraz do Polski, które to kraje stały się wysypiskiem medycznych śmieci zabijających ich własne populacje.

US To Dump 60 Million Unapproved Blood Clot Causing AstraZeneca COVID-19 Vaccines On India

O ile w Europie populacje wydają się w dużej mierze spacyfikowane intelektualnie i albo się same szczepią tymi zabójczymi preparatami albo poddają się niekończącym zamknięciom gospodarki to w Indiach sprawa przedstawia się zgoła odmiennie. Obecnie starająca się wprowadzać "państwowy porządek" policja jest linczowana na ulicach miast i wsi. Społeczeństwo wydaje się być bardzo nieufne w stosunku do działań rządu po tym jak zmarł główny promotor tych szczepionek, zaraz po ich przyjęciu. Państwo rozsyła też grupy, patrole szczepionkowe, które mają prowadzić szczepienia, a które są przepędzane przez rozwścieczonych ludzi.  

Co się naprawdę dzieje w Indiach. Nikt nie umiera masowo. To restrykcje zabijają kraj:

Psychoza rządowa:

Ludzie protestują przeciw testom PCR:

Coraz więcej filmów pokazujących zamieszki można znaleźć w sieci, które ukazują prawdziwy stosunek hindusów do programu rządowego - ludzie są przerażeni zamknięciem gospodarki i szczepieniami. Kilka lat temu program szczepień na polio zakończył się w całym kraju po tym jak lekarze byli zabijani przez lokalne społeczności. Wygląda na to, że teraz historia będzie się powtarzać.

bill-gates-oral-polio-vaccine

Źródło: risplnet
Polecane