Dzisiaj jest: 21.10.2021, imieniny: Celiny, Hilarego, Janusza

Gardasil – HPV-Mroczna Prawda !!!

Dodano: 2 lata temu Czytane: 958 Autor:
Redakcja poleca!

Zanim zaszczepicie swoje córki drogie Panie koniecznie przeczytajcie poniższy artykuł .

Gardasil – HPV-Mroczna Prawda !!!
Podobnie,  rząd warszawski dopuścił i  sam p. Posobkiewicz, Główny Inspektor Sanitarny oraz Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego, do handlu w Polsce szczepionką Gardasil – firmy Merck,  pod pretekstem walki z rakiem szyjki macicy.
Najciekawsze jest to, że główny badacz tego problemu,   tj. związku szczepionki z rakiem,  dr Harrper już w 2007 roku powiedziała, że nigdy nie był badany związek raka ze szczepionką.
Wiadomo natomiast na podstawie prac wykonanych w Izraelu, że szczepionka ta, powoduje wystąpienie menopauzy już u 16 letnich dziewczynek.
Czyli depopulacja na całego.
Baby nie będą rodziły, mogą się tylko „bzykać”.
Gwóźdź do trumny szczepionki Gardasil, wbił Departament Zdrowia i Opieki Społecznej USA orzeczeniem, że:
„szczepionka Gardasil powoduje problemy autoimmunologiczne, które powodują nagłe osłabienie  lub śmierć”.
Wszystko dotyczyło nagłego zgonu 21 letniej kobiety Christin Richell, która zmarła  na skutek zaburzeń pracy serca,  po szczepieniu otrzymanym kilka dni wcześniej.
Proszę zauważyć „dziwne” zachowanie mediów. Gdy gdzieś tam jakiś szaleniec strzela i zabija jakąś osobę, to media rozpisują się bez końca. Najcześciej okazuje się, że ów młody człowiek należał do jakiejś sekty i był pod działaniem leków antydepresyjnych, sprzedawanych na recepty.
Natomiast, jak umiera zdrowa, w pełni sił kobieta, mająca przed sobą całe życie, po otrzymaniu szczepionki, to mass media  zwane „uczciwie” głównym nurtem dezinformacji, natychmiast chowają głowę w piasek i milczą jak zaklęte.
Ciekawe nieprawdaż?
Co zawierają szczepionki rzekomo zapobiegające rakowi szyjki macicy?
Gardasil R:
Każda dawka 0.5 ml zawiera aż 225 mcg Aluminium jako siarczan hydroksyfosforowy, 50 mcg polisorbatu 80 powodującego deforamcje jajników. 35 mcg boranu sodu oraz pozostalości drożdzy.
Gardasil 9R:
każda dawka 0.5 ml zawiera juz 500 mcg aluminium  w postaci AAHS, 50 mcg Polisorbatu 80.
Oba produkty firmy Merck.
Cervrix R :
zwiera ASO4, firma na wszelki przypadek nie pdoaje ilości. Po co mają się tubylcy denerwować.
Poza tym glin [aluminium] znajduje się w innych szczepionkach: Infantrixie, Tripedia, TriHiBit, Pedaitrix, Kririx, Pentacel, Comvax, Cerverix, Gardasil, Siligard, szczepionki pgrypie, MMRII, ProQuad, Tptateg, Rotarix, Adacel, Boostrix,Virivax
Poniższe zestawinie , za FDA, pokazuje zależność pomiędzy masą ciałą a dopuszczalną zawartościa aluminium.

Jak to łatwo można sprawdzić zawartość aluminium w szczepionkach przeciw HPV jest wielokrotnie większa aniżeli wielkości dopuszczalne wg normy FDA.
 W amerykańskiej bazie powikłań poszczepiennych, znajduje się lista 271 kobiet, zmarłych po tej szczepionce i ponad 57 520 doniesień o ciężkich powikłaniach.
Gdyby taka rzeź wystąpiła po strzelninie, to ogłoszono by stan wojenny itd. Proszę sobie wyobrazić strzelaninę, w której zostaje  ciężko rannych ponad 57 000 ludzi.
Toż to byłaby wojna jak w Kosowie, czy na Ukrainie.
A tutaj legalnie, w majestacie prawa, przecież CDC dopuściło to do obrotu, a rząd warszawski, poprzez Głównego Inspektora Sanitarnego wprowadził na rynek w Polsce i….. całkowita cisza.
Mało tego!
Cały czas zachęca się poprzez  trolli intelektualnych z Sanepidów, do zakupu tej szczepionki i masowego szczepienia dzieci w szkołach. To nieważne, że dziewczynki nie otrzymują żadnych dokumentów o szczepieniu. Nie dostają numeru serii szczepionki, składu chemicznego itd.
Mało tego!
Przed szczepieniem nie są one badane, a wiadomo, że przy niskim poziomie żelaza i słabej morfologii, nie wolno wykonywać tego szczepienia.
Innymi słowy, dziewczynka powinna najpierw wykonać badania laboratoryjne w rodzaju:
  1. morfologia,
  2. żelazo,
  3. białko CRP.
  4. 25 OHD,
a dopiero potem można by, gdyby rodzicie wyrazili zgodę, a wyniki badań laboratoryjnych pozwalały,  przeprowadzić szczepienie.
W Polsce robi się to po uważaniu szkoły, bez wykonania badań,
czyli generalnie chodzi o depopulację, czyli zmniejszenie płodności kobiet.
Chłopaków już załatwiono.
Nie jest to jedyne doniesienie o toksyczności szczepionki Gardasil.
Już w 2009 roku, w prowincji Andhra Prades, znany depopulacjonista B. Gates, przyczynił się do szczepienia tą szczepionką 16000 dziewczynek, w wieku 9- 15 lat.
Był to typowy eksperyment, ponieważ wcześniejsze prace dopuszczały do szczepienia tylko dziewczynki ok. 16 roku życia. Oczywiście nikomu nic nie powiedziano o tym eksperymencie.
Dziwczynkom powiedziano, że to dla ich dobrego samopoczucia. Sprawa wyszła na jaw, kiedy 5 dziewczynek zmarło.
Podobnie zanotowano 4 zgony wśród 14 000 dziewczynek, zaszczepionych w innym stanie – Gujarat, szczepionką Cervaric, firmy GSK.
Ok. 120 dziewczynek leczono z powodu napadów padaczkowych, ciężkich skurczów żołądka. Inne dziewczynki po Gardasilu doświadczyły bezpłodności.
Sąd Najwyższy w Indii prowadzi szeroko zakrojone dochodzenie w stosunku do Fundacji p. Billa Gatesa [Bill & Melinda Gates foundation].
Podobne objawy powikłań wystąpiły  u młodych dziewcząt szczepionych w Kolumbii, po szczepionce przeciwko HPV. Niepiśmiennych rodziców trzymano w niewiedzy o prawdziwym celu szczepień. „większość spośród nich podpisywała zgodę odciskiem kciuka”. Ale podpisywała. W Polsce nawet tego nie przestrzega się.
Szczepienia prowadziła organizacja PATH, finansowana przez B. Gatesa. Ta sama organizacja PATH przeprowadza badania o skuteczności szczepionki przeciwko rotawirusom i penumokokom w Afryce i Azji.
Jak wiemy, rząd warszawski dopuścił te szczepionki do stosowania w Polsce.
Badania przeprowadzone w Japonii na skutek poważnych powikłań zostały zabronione. Te powikłania to zpalenie mózgu, ślepota, paraliż, zapalenia trzustki, utrata pamięci czy zgony.
Na początku tego roku, chińska grupa Medwatcher, oskarżyła Merck produkującego Gardasil, po tym, jak były pracownik Merck nazwał szczepionkę Gardasil „największym skandalem medycznym wszech czasów”. 
Gardasil jest bezużyteczny i kosztuje fortunę.
Na marginesie, Japonia zakazała stosowania szczepionki MMR po tym, jak po zaszczepieniu 1.8 milona dzieci wystąpiła rekordowa liczba niewirusowego zapalenia opon mózgowych i innych powikłań. Powikłania te to: autyzm, zgony, uszkodzenie słuchu, ślepota, paraliż.
Wyjaśnia to od razu nacisk w tym 52 Stanie zwanym jeszcze Polską, tzw. urzędników, czyli wykonawców poleceń z City, na straszenie odrą i nasilenie przymusu szczepień.
Japonia, to ponad 100 milionów ludzi, a Polska to ok. 30 milionów. Tak więc, aby otrzymać te same zyski, trzeba wszystkich zaszczepić i to najlepiej kilkakrotnie. Przypominam, że małego Alfiego Evansa zamordowano po szczepionkach Infanterix IPV Hib Prevenar 13, Bexsero, Rotarix. Jakiś mądry inaczej urzędnik NH, podał mu 09.09 2016 roku, aż  siedem tych szczepionek jednego dnia. Trudno się więc dziwić, że woleli zamordować dziecko, aniżeli przenieść je do szpitala we Włoszech, gdzie prawda wyszłaby na jaw.
Przypominam, że pomimo odłączenia od respiratora, Alf żył jeszcze 5 dni, a zmarł w 2 godziny po podaniu mu zastrzyku pod nieobecność rodziców.
Proszę zauważyć, że te polskojęzyczne mass media prawie przemilczały tę tragedię. Zamiast tego, posłuszne trolle nagłaśniają sprawę przymusu szczepień.
Wracając do szczepionki rzekomo zapobiegającej rakowi szyjki macicy.
Tymczasem, jak najbardziej uniwersyteckie czasopismo IJME 2018, 037 opublikowało pracę pt: „Zwiększona częstość występowania raka  macicy w Szwecji, możliwy związek ze szczepieniami HPV.” 
Centrum profilaktyki raka Szyjki Macicy w Szwecji odnotowało w swoim rocznym raporcie wzrost zachorowań na inwazyjnego raka szyjki macicy w okresie 2 lat  tj. 2014 – 2015.
Wykazano, że wzrost zachorowań na rak szyjki macicy  jest najbardziej widoczny wśród kobiet w  wieku 20 – 49 lat, natomiast nie zaobserwowano wyraźnego wzrostu wśród kobiet powyżej 50 roku życia.
Istnieje związek czasowy pomiędzy rozpoczęciem szczepień, a pojawieniem się raka. Większość młodych kobiet zaczęto szczepić poczynając od 2007 do 2013. 
Po drugie udowodniono, że szczepienie osób już zrażonych wirusem HPV powoduje raka zamiast zapobiegania nowotworowi.
A Szwecja była państwem z którym już przed dwoma dekadami uporano się z problemem raka z pomoca badań cytologicznych.
Uwagi:
W Polsce przeprowadza się szczepienia dziewcząt w wieku szkolnym bez przeprowdzenia żadnych badań na obecnośc wirus HPV.
Moim zdaniem, jest to po prostu nie tylko testowanie szczepionki ale działanie depopulacyjne na społeczeństwie.
Dowodzi to także bezspornie, że jesteśmy państwem tylko teoretycznie.
Dowodzi to także realizacji postulatów tzw. Klubu Rzymskiego (uchodzącego za agendę CIA), o tym, że Polska ma być zaludniona przez 15 300 000 mieszkańców.
Dowodzi to także, całkowitego upadku nauki i oświaty w naszym nieszczęśliwym kraju – red. Michalkiewicz, ponieważ 23000 profesurów licencjonowanych nie próbuje nawet zaprotestować przeciwko temu uszkadzaniu dziewczynek.
Jedynym chlubnym wyjątkiem jest p. prof. Klimek, ale to stara szkoła, a nie nowourysze. Tak więc Szanowny Czytelniku sam musisz wybierać, czy chcesz być i Twoje dzieci, czy tylko mieć.

Dr Jerzy Jaśkowski

jerzy.jaskowski@o2.pl
Gdańsk, 4 czerwca 2018 r.

Więcej opracowań dr. Jerzego Jaśkowskiego na naszym portalu>    >    >  TUTAJ.

Źródło: Dr Jerzy Jaśkowski
Polecane