Dzisiaj jest: 23.9.2021, imieniny: Bogusława, Liwiusza, Tekli

Biała Mafia w Gabinetach .

Dodano: 2 lata temu Czytane: 923 Autor:
Redakcja poleca!

Od wielu lat wiadomo,iż w Polsce działa tak zwana biała mafia która jest na usługach koncernów farmaceutycznych inaczej Big Farmy!

Biała Mafia w Gabinetach .
Polaska medycyna sięga dna,oczym coraz głośniej  zaczynają alarmować nieliczni Polscy lekarze. Dzisiaj w gabinetach lekarskich żądzą Koncerny farmaceutyczne przy aprobacie polskiego rządu,który zgadza się na wszystko co nakazują wysłannicy Big Farmy.
Dzisiaj zaniża się badania lekarskie,zmusza się do szczepień mimo ,że na zachodzie takie szczepienia są dobrowolne.Teraz szczepienia na covid-19 niby dobrowolne a jednak przymusowe.
W gabinetach lekarskich nie wykonuje się badań tylko przepisuje się statyny,antybiotyki zamiast zbadać pacjenta to liczy się zysk pseudo lekarzy tak zwanych Konowałów.

Pokaż lekarzu co masz w garażu!

                   Polscy lekarze(zbyt szumna nazwa) nie leczą tylko powiedzmy szczerze doprowadzają pacjentów do stanu który prowadzi do depopupacji. Słynne teleporady które zkrawają na kpinę z pacjenta.Zobaczmy Statyny to najgorszy syf dla człowieka ten pseudo lek polscy dystrybutorzy Big Farm którzy szumnie nazywają się lekarzami przepisują na obniżenie cholesterolu gdzie w wielu cywilizowanych krajach Cholesterol norma to 300. A w Polsce? 150<180 .
Kolejnym przykładem ,że Konowały nie leczą a faszerują Nas truciznami w pastylkach to brak skierowań na badanie 25OHD-poziom wit.D3.

Witamina D3 jest niezbędnym hormonem w Naszym orgazniźmie.Tak Hormonem bo D3 to hormon Szanowni Państwo!
A jak brać: Wit.A+E+D3+K2. Witamina D3 minimum 6000-8000jednostek na dzień osoba dorosła.


W Polsce coraz więcej jest prawdziwych lekarzy którym odbierane są prawa wykonywania zawodu przez Izby Konowałów-którzy są na usługach Big Farm.
W Polsce jest największy wskaźnik umieralności w histori ok.500tyś osób w wieku 30-50 lat . 
Tak naprawdę trwa depopulacja nas polaków za pośrednictwem teleporad, i procedur medycznych za które taki człowiek który je wprowadził powinien siedzieć.
W następnym artykule opowiemy jak się uchronić przed pseudo lekarzami.
Źródło: jelonka24
Polecane