Dzisiaj jest: 21.10.2021, imieniny: Celiny, Hilarego, Janusza

Mammograficzny bełkot czyli handel danymi osobowymi Polek!

Dodano: 2 lata temu Czytane: 591 Autor:
Redakcja poleca!

Firmy zajmujące się mammografią są skłonne do posunięć na granicy prawa a nawet łamiąc takie prawo,aby zarobić jak najwięcej na niewiedzy Polek.

Mammograficzny bełkot czyli handel danymi osobowymi Polek!
Do Naszej redakcji zadzwoniły Panie które sa oburzone zachowaniem i arogancją Gdanskiej firmy genevatrust - celowo piszemu z małej litery. Firma bez zgody Pań rozsyła pseudo zaproszenia na mammografię.
Strona internetowa firmy pokazuje naczym najbardziej zależy firmie. Pieniądze Pieniądze i nic więcej.
               
              W swoim pseudo zaproszeniu straszy się że rak piersi można wykryć tylko i wyłącznie za pomocą mammografu. A tak naprawdę drogie Panie najlepszym mammografem jesteście Wy Same . Najlepiej znacie swoje ciało i jesteście w stanie wykryć guzki których nie wykryje żaden mammograf na świecie.

Ta pseudo firma pisze bezczelnie w swoich wypocinach że działają w ramach prawnie uzasadnionego interesu spółki.

Zaslaniają się RODO ale tak na prawdę to zachodzi pytanie skąd pozyskali Państwa dane wrażliwe takie jak PESEL? 
NFZ który ma stac na straży bezpieczeństwa zdrowia publicznego sprzedaje dane bo inaczej tego nie można nazwac podrzędnej firmie gdzie do kobiet list podpisuje  niejaki  Andrzej Stencel mgr.Psychologii- piszemy z imienia i nazwiska skoro gościu się podpisał i rozsyłaja ulotki reklamowe to tym samym wyraził zgode na publikację swojego imienia i nazwiska.
Naprawdę powazny autorytet w zwalczaniu chorób nowotworowych-lepszego chyba nie mogli znaleźć albo najprawdopodobmiej może rodzina? A tak bo żonka jak wynika z pisma prezesem jest. Czyli wszystko już wiadomo.

Ale co robić ? drogie Panie samobadanie jest najlepsze.

Mammografia jest przyczyną chorób nowotworowych.
 


 

Źródło: Dr.Jerzy Jaśkowiak
Polecane