Dzień Dziecka z GOPR w Pałacu Sobieszów - niezapomniana przygoda dla całej rodziny!

Już w najbliższą sobotę, 1 czerwca 2024 roku, Centrum Przyrodniczo-Edukacyjne Karkonoskiego Parku Narodowego w Pałacu Sobieszów zaprasza na wyjątkowy Dzień Dziecka.

W godzinach od 11:00 do 15:00 czekają na Was niezwykłe atrakcje przygotowane we współpracy z Karkonoskim Parkiem Narodowym i Fundacją GOPR.

Warsztaty przyrodnicze dla całej rodziny

Specjalnie dla Was przygotowano strefę warsztatową, gdzie całe rodziny będą mogły uczestniczyć w fascynujących warsztatach przyrodniczych. Dzieci i dorośli będą mieli okazję poznać tajniki karkonoskiej przyrody, a każdy uczestnik będzie mógł samodzielnie wykonać gipsowy odlew leśnego zwierzęcia i zabrać go ze sobą jako pamiątkę.

Atrakcje GOPR dla najmłodszych

Ratownicy GOPR zapewnią moc wrażeń dla najmłodszych. Dzieci będą mogły spróbować swoich sił na ściance wspinaczkowej, zjechać na kolejce tyrolskiej oraz poznać sprzęt ratowniczy używany podczas akcji w górach.Dodatkowo, ratownicy przeprowadzą zajęcia z pierwszej pomocy, ucząc dzieci, jak zachować się w sytuacjach zagrożenia.

Multimedialne ekspozycje dla ciekawych świata

W Pałacu Sobieszów czekają na Was dwie nowoczesne wystawy multimedialne: “PAŁAC SOBIESZÓW” oraz “KLIMATYCZNE KARKONOSZE”. To doskonała okazja, aby poznać historię tego miejsca oraz dowiedzieć się więcej o unikalnym klimacie Karkonoszy. Szczegółowe informacje dotyczące zwiedzania znajdziecie na plakacie oraz stronie wydarzenia.

Dołącz do nas i przeżyj niezapomnianą przygodę!

Dzień Dziecka z GOPR w Pałacu Sobieszów to doskonała propozycja dla rodzin, które chcą spędzić czas aktywnie i kreatywnie. Niezapomniane wrażenia gwarantowane!

Informacje praktyczne:

  • Data: 1 czerwca 2024 (sobota)
  • Godziny: 11:00-15:00
  • Miejsce: Centrum Przyrodniczo-Edukacyjne KPN – Pałac Sobieszów
  • Wstęp: bezpłatny

Zapraszamy serdecznie!