Znęcał się nad partnerką musi opuścić mieszkanie.

Kara pozbawienia wolności nawet do 5 lat grozić może mężczyźnie, który podejrzany jest o znęcanie się psychicznie i fizycznie nad partnerką. Został on zatrzymany podczas interwencji domowej przez policjantów z Kowar.

Mężczyzna baz powodu awanturował się, szarpał, bił i wyzywał pokrzywdzoną, a także groził pozbawieniem życia. Teraz na podstawie obowiązujących przepisów ma on zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej i kontaktowania się nią, a także musi opuścić wspólnie zajmowany lokal mieszkalny.

Policjanci z Komisariatu Policji w Kowarach  zatrzymali 40-letniego mieszkańca powiatu karkonoskiego podejrzanego o znęcanie się psychiczne i fizyczne nad partnerką.
Mieszkaniec powiatu karkonoskiego został zatrzymany 27 marca br. podczas interwencji domowej zgłoszonej przez pokrzywdzoną.

Mężczyzna od kilkunastu miesięcy znęcał się nad nią, po alkoholu, który wyzwalał w nim agresję, wszczynał bez żadnego powodu awantury, podczas których wyzywał, szarpał i popychał pokrzywdzoną, jak również groził jej wyrzuceniem z domu i pozbawieniem życia.

Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Za przestępstwo, o które jest podejrzany odpowie przed sądem, a grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Teraz ma on zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej i kontaktowania się z nią, a także musi natychmiast opuścić wspólnie zajmowany lokal mieszkalny