Bezpieczne Wakacje w Karkonoszach: Edukacja i promocja regionu

Karkonoski Park Narodowy, Powiat Karkonoski oraz lokalne służby mundurowe zapraszają na cykl spotkań edukacyjnych “Bezpieczne Wakacje”.

Akcja ma na celu promowanie regionu wśród turystów, a jednocześnie uświadamianie ich o zasadach bezpiecznego zachowania w górach.

Spotkania na Polanie Bronka Czecha

Spotkania odbywają się w każdą wakacyjną środę w godzinach 10:00-12:00 na malowniczej Polanie Bronka Czecha.Uczestnicy będą mieli okazję dowiedzieć się, jak przygotować się do górskiej wędrówki, jakie wyposażenie zabrać ze sobą, jak unikać zagrożeń oraz jak postępować w razie wypadku.

Promocja regionu

Oprócz aspektów edukacyjnych, akcja “Bezpieczne Wakacje” ma również na celu promocję regionu karkonoskiego.Uczestnicy spotkań będą mogli poznać atrakcje turystyczne, szlaki piesze i rowerowe oraz ciekawostki związane z historią i kulturą regionu.

Serdecznie zapraszamy!

Organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkich turystów, zarówno tych doświadczonych, jak i początkujących, do udziału w spotkaniach “Bezpieczne Wakacje”. To doskonała okazja, aby dowiedzieć się więcej o bezpiecznym poruszaniu się po górach i jednocześnie poznać piękno Karkonoszy.

Foto:GOPR Karkonosze