Znęcał się nad żoną ma zakaz zbliżania się i kontaktowania.

Fałszywy handlarz paneli fotowoltaicznych w rękach Jeleniogórskich  policjantów,którzy  zebrali materiał dowodowy, który pozwolił na przedstawienie zarzutów oszustwa i przywłaszczenia mienia 32-letniemu mężczyźnie. Wprowadził on w błąd co najmniej 5 klientów oferując im sprzedaż i montaż paneli fotowoltaicznych, z czego się nie wywiązał.

Ponadto przywłaszczył on pieniądze na szkodę firmy, dla której wykonywał tego typu usługi. Łączne straty pokrzywdzonych wynoszą blisko 660 tysięcy złotych. Teraz za przestępstwa, których się dopuścił grozić mu może nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

Policjanci Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze zebrali materiał dowodowy i przedstawili zarzuty oszustwa i przywłaszczenia mienia 32-letniemu jeleniogórzaninowi.
Jak ustalili policjanci, mężczyzna  w okresie od 3 grudnia ubiegłego roku do lutego br. wprowadził w błąd co najmniej 5 osób z okolicznych powiatów oferując im sprzedaż i montaż paneli fotowoltaicznych. Od zainteresowanych  pobrał zaliczki w rożnej wysokości. Mężczyzna z umów się nie wywiązał, a dodatkowo przywłaszczył pieniądze na szkodę firmy, z którą współpracował. Łączne straty pokrzywdzonych wynoszą blisko 660 tysięcy złotych.
Niewykluczone, że mężczyzna oszukał więcej osób oferując im sprzedaż i montaż paneli fotowoltaicznych. Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy.
Teraz za przestępstwa, których się dopuścił odpowie przed sądem, a  grozić mu może nawet do 8 lat pozbawienia wolności.