TVKulturaKontakt Główne media w USA już promują nową pandemię.

 

W ciągu kilku godzin od ujawnienia przez Alexa Jonesa sensacyjnej historii, że reżim Bidena przygotowuje się do nowych ograniczeń COVID-owych jesienią, media głównego nurtu rozpoczęły kampanię strachu, aby przygotować obywateli na nowe lockdowny w odpowiedzi na nowy wariant COVID.

 

Alex Jones poinformował w piątek, że informatorzy z TSA i Straży Granicznej twierdzili, że administracja Bidena przygotowuje te agencje do nowych blokad COVID, masek, kolejnych dawek szczepionki i dystansu społecznego we wrześniu lub październiku.

W ciągu kilku godzin główne sieci medialne ogłosiły, że nowy wariant COVID budzi niepokój urzędników służby zdrowia i wezwały do ​​nowej rundy środków zaradczych z ery Covida-19.

CAŁY FILM PO ANGIELSKU

W segmencie NBC podano w piątek, że „COVID powraca” i że trwają prace nad nową dawką przypominającą zatwierdzoną przez FDA, ale do tego czasu należy nosić maski.

CBS opublikowała identyczne komunikaty i zaleciła widzom przyjęcie nieskutecznych dawek przypominających na COVID.

Gadające głowy mediów w stowarzyszonym z NBC WWLP-22 upierały się, że nowy wariant podrzędny COVID Omicron „EG.5” stanowi zagrożenie dla zdrowia i szybko rozprzestrzenia się w Ameryce

Warto zauważyć, że uniwersytety w tym tygodniu, takie jak Rutgers, wznowiły rygorystyczne wymagania dotyczące szczepień dla studentów zapisujących się na semestr zimowy.

 

Tak zwani „eksperci ds. zdrowia”, którzy przechodzili sami siebie podczas pandemii COVID, ponowili swoje szalone wezwania do noszenia masek i dawek przypominających.

Przypomnijmy, że pod koniec 2020 r. były brytyjski sekretarz zdrowia Matt Hancock omawiał „wdrożenie nowego wariantu”, aby „przestraszyć wszystkich nowym szczepem”.

 

Wszystko to się dzieje pomimo faktu, że liczne badania wykazały, że blokady, maski oraz środki dystansowania społecznego okazały się nieskuteczne i szkodliwe ekonomicznie i społecznie.

 

Ponadto eksperymentalne zastrzyki mRNA COVID okazały się nie tylko nieskuteczne, ale także niezwykle niebezpieczne.

 

Niemniej jednak wydaje się, że establishment zdecydował, że przed pandemią należy rozpocząć nową kampanię strachu, prawdopodobnie w celu ponownego wprowadzenia powszechnych kart do głosowania korespondencyjnego, które z powodzeniem wprowadziły Joe Bidena do Białego Domu w 2020 roku.

Link do oryginalnego artykułu: LINK