mRNA dezaktywuje białka hamujące nowotwór?

 

mRNA dezaktywuje białka hamujące nowotwór?

Wcześniej nieznani posłańcy kierujący rakiem ukrywają się w RNA, a nie w DNA. Cząsteczka przenosząca informacje, informacyjny RNA, może ostatecznie poinstruować ludzkie komórki w taki sam sposób, jak czynniki rakotwórcze, odgrywając główną rolę w powodowaniu rozwoju raka.

Jednocześnie dezaktywując naturalne białka tłumiące nowotwór, które wytwarza ludzkie ciało, aby uchronić cię przed rakiem. Jest to zupełne przeciwieństwo tego, co CDC i producenci szczepionek mówią teraz wszystkim o szczepionkach Covid, a to opiera się na badaniach klinicznych przeprowadzonych przez biologów molekularnych z Instytutu Sloana Ketteringa.

Nawet sekwencjonowanie DNA w komórkach rakowych nie ujawnia tych zmian, tak podstępne są te szczepionki. To jak koń trojański, który mówi twoim komórkom, aby pozwoliły na wprowadzenie tych zmian, tak jakby były bezpieczne, ale tak nie jest. Wszystkie założenia, że ​​mRNA jest obecnie „bezpieczne”, zostały całkowicie obrócone o 180 stopni dzięki tym badaniom.

 

Po szczepieniu Covid RNA jest transportowane z jądra komórki i nie będzie już prawidłowo funkcjonować jako supresor guza nowotworowego.

Bill Gates i Vaccine Industrial Complex, jak wszyscy wiemy, są bardzo złowieszcze, ale tworzenie szczepionek, które skracają (wyłączają przez skrócenie) supresory nowotworów i niszczą zdolność ludzkiego organizmu do ochrony przed rakiem, to po prostu kompletne szaleństwo. Skrócone białka supresorowe guza są podobne do mutacji DNA, które powodują niekontrolowaną mutację i namnażanie się komórek rakowych. Czy w ciągu najbliższych kilku lat liczba zachorowań na raka wzrośnie z powodu szczepionek Covid? Czas pokaże, ale teraz nauka ujawnia, że ​​jest to prawdopodobne.

Dlatego każdy, kto śmiertelnie boi się szczepionek Covid, jest pronaukowy, a nie antynaukowy, ponieważ nauka pokazuje, że technologia mRNA jest bardzo niebezpieczna, zwłaszcza w odniesieniu do białek napędzających nowotwory. Powiedzmy to jeszcze raz: Nauka pokazuje, że technologia mRNA może napędzać wzrost guza nowotworowego.

 

Znaczna liczba osób z rakiem krwi ma tą samą dezaktywację genów supresorowych nowotworu na poziomie mRNA.

Naukowcy odkryli również, że znaczna liczba osób z rakiem krwi aka przewlekła białaczka limfocytowa (CLL) ma taką samą dokładną inaktywację genów supresorowych guza na poziomie mRNA. W rzeczywistości wykryte przez nich zmiany mRNA mogą prawdopodobnie odpowiadać za brakujące mutacje DNA, a to oznacza złe wieści dla wszystkich, którzy uważają, że seria szczepionek Covid jest „bezpieczna i skuteczna”. Można by stwierdzić, że jest skuteczna w tłumieniu białek przeciwnowotworowych.

Według zespołu naukowców Sloan Kettering, nawet jeśli tylko połowa (częściowe skrócenie) zmian mRNA ma miejsce w ludzkich komórkach, wystarczy, aby „całkowicie pominąć funkcję obecnych normalnych wersji”. Zmiany te mogą również dotyczyć 100 różnych genów jednocześnie, więc zmiany mogą się szybko sumować i powodować przerażające reperkusje zdrowotne. Oczywiście media głównego nurtu odrzucą wszelkie powiązania z tym odkryciem.

Należy zauważyć, że według naukowców zmiany mRNA nie ograniczają się do raka krwi, ale zostały powiązane z ostrym rakiem limfatycznym i rakiem piersi. Czy to może oznaczać, że przyglądamy się nowemu mechanizmowi kontroli populacji ukrytemu w informacyjnym RNA?

Ilu po cichu zacznie je teraz rozwijać, a potem nagle „pojawią się” za pięć lat? Objawy to zmęczenie, powiększone węzły chłonne i nocne poty.