Niedzielski zaatakował Konfederację. Lekarz nie pozostawił na nim suchej nitki.

Słowa ministra zdrowia Adama Niedzielskiego wywołały sporo kontrowersji. Człowiek współodpowiedzialny za paraliż służby zdrowia w czasie koronawirusa, odniósł się do programu Konfederacji. 

Miałem wolne 10 min więc przeczytałem program Konfederacji w aspekcie ochrony zdrowia. Po przeczytaniu zostało mi 6 min wolnego.

Esencja programu:dają pacjentowi minimum świadczeń, które mają być bardzo tanie i dzięki którym lekarze zarobią bardzo dużo. To po piwie czy przed?” – napisał Niedzielski na Twitterze.

Do wpisu odniósł się kardiolog Paweł Basiukiewicz

Pan Minister przez 4 minuty przeczytał program ochrony zdrowia Konfederacji, ale przez 2 lata nie zauważył, że system, którym zarządza masowo zabija pacjentów, wtrąca społeczeństwo w psychozę a dzieci pozbawia edukacji” – skomentował znany lekarz.

Komentarzy jest więcej 

Powiedział typ, który na 2 lata zamknął ochronę zdrowia, co skutkowało ok. 200 tys. nadmiarowych zgonów. Powiedział typ, który sprowadził ochronę zdrowia do pukania kijkiem w szybę gabinetu lekarskiego. Powiedział typ, który jeszcze kiedyś za to wszystko odpowie” – napisał działacz Konfederacji Tomasz Grabarczyk. 

źródło: Twitter