Pasjonat monitoringu

Kara pozbawienia wolności nawet do 5 lat grozić może mężczyźnie zatrzymanemu przez jeleniogórskich policjantów. Jest on podejrzany o kradzież i zniszczenia mienia. Przestępstw tych dopuścił się 19 kwietnia br. na szkodę jednej z jeleniogórskich firm. Teraz za popełnione przestępstwa odpowie przed sądem.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze ustalili, a następnie zatrzymali 31-letniego mężczyznę podejrzanego o kradzież i zniszczenie mienia.
Jak ustalili funkcjonariusze, mężczyzna 19 kwietnia br. na terenie jednej z jeleniogórskich firm dopuścił się dwóch przestępstw. Mężczyzna ukradł jedną kamerę monitoringu, a drugą zniszczył. Pokrzywdzony podmiot wartości poniesionych strat z tego tytułu oszacował na 2300 zł.
Policjanci prowadząc czynności w tej sprawie, na podstawie zabranych informacji, ale również analizy nagrań z kamer monitoringu wytypowali, a następnie zatrzymali 31-latka podejrzewanego o popełnienie tych czynów.
Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tego zdarzenia i prowadzą czynności, których celem jest odzyskanie skradzionego mienia. Teraz mężczyzna