Ponad 700 porcji narkotyków zatrzymanych przez policję w Jeleniej Górze. Działania antynarkotykowe skutkują ograniczeniem przestępczości.

Jeleniogórscy policjanci zatrzymali mężczyznę w związku z posiadaniem przez niego znacznych ilości środków odurzających.

W trakcie czynności zabezpieczyli narkotyki, z których można uzyskać ponad 700 porcji handlowych. Była to marihuana, metamfetamina i haszysz. Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy oraz ustalają czy mężczyzna nie zajmował się ich dystrybucją. Teraz jeleniogórzanin za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem, a grozić mu może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Zespołu ds. Zwalczania Przestępczości Narkotykowej Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 20-letniego  mężczyznę  w związku posiadaniem przez niego znacznych ilości środków odurzających.
Funkcjonariusze prowadząc czynności uzyskali informację, że mężczyzna najprawdopodobniej ma związek z przestępczością narkotykową. Weryfikując kolejne informacje w tej sprawie, ustalili, że 20-latek narkotyki może posiadać w swoim mieszkaniu. Funkcjonariusze w zajmowanym przez niego lokalu w kuchni, w słoiku znaleźli marihuanę, haszysz i metamfetaminą. Z zabezpieczonych środków odurzających można uzyskać ponad 700 porcji handlowych.
Jeleniogórzanin trafił do policyjnego aresztu.  Za posiadanie znacznych ilości środków odurzających odpowie przed sądem, a grozić mu może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy oraz sprawdzają czy zatrzymany nie zajmował się ich dystrybucją.