Sukces Jeleniogórskich Policjantów: 13 Poszukiwanych Zatrzymanych w Jednym Dniu.

Dnia 10 stycznia 2024 roku jeleniogórscy policjanci odnieśli duży sukces, zatrzymując w regionie 13 poszukiwanych osób.

Wśród zatrzymanych znajduje się 7, którym grozi kara pozbawienia wolności za różne przestępstwa, oraz 6 osób poszukiwanych do innych czynności prawnych. Każda z zatrzymanych osób ukrywała się przed organami ścigania, próbując uniknąć odpowiedzialności prawnej.

Aktywność policji w tym zakresie jest częścią codziennych działań Zespołu ds. Poszukiwań i Identyfikacji Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze. W ostatnich działaniach uczestniczyli policjanci ze wszystkich pionów i komisariatów.

Wśród zatrzymanych osób znajduje się 48-letni jeleniogórzanin poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze do odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 4 lat, 6 miesięcy i 3 dni aresztu za karę grzywny. Ponadto, był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Świdnicy do odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 2 lat.

Funkcjonariusze z Komisariatu II Policji w Jeleniej Górze zatrzymali także 41-latka poszukiwanego do odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 3 miesięcy, a dodatkowo odpowie za posiadanie narkotyków.