Ukraińska

Ukraińska hipokryzja w wydaniu specjalnym prezydent Ukrainy próbuje zrzucić winę na Rosję. Najnowsze doniesienia wyraźnie pokazują czyje rakiety spadły na terytorium RP. Sugerowanie przez media głównego nurtu, iż na terytorium Polski spadła Rosyjska rakieta jest to celowe działanie polegające na potęgowaniu napięcia, oraz strachu wśród opinii publicznej.

Ukraina jest największym beneficjentem sprzętu produkcji rosyjskiej.Rakieta/y które spadły tuż przy granicy po stronie polskiej to prawdopodobnie S-300 czyli główny system obrony przeciw lotniczej Ukrainy. Mało tego NATO śledziło trajektorię i sam pociska za pośrednictwem samolotu AWACS który był w powietrzu.

Nawet Amerykanie przyznają,że oskarżanie Rosji jest niedorzeczne. Proszę sobie wyobrazić dowódcę który kieruje rakietę wartą kilka milionów dolarów w traktor wart raptem 100 tyś.$. byłby prawdziwym debilem .

Dlatego w tym momencie najważniejszy jest spokój i wyważone relacje z zaistniałego incydentu i pociągnięcie winnych do odpowiedzialności  w tym wypadku Ukrainę- w co wątpimy.

Media i politycy nakręcają spiralę strachu co jest bardzo niebezpieczne.

Polityka Ukrainy polega na wciągnięciu w konflikt innych ościennych krajów.