Zatrzymanie podejrzanego przez policję w Karpaczu

Policjanci z Karpacza odnotowali sukces w swoich działaniach, zatrzymując 41-letniego mieszkańca powiatu karkonoskiego pod zarzutem kradzieży oraz posiadania narkotyków.

Incydent miał miejsce 15 marca br. w jednym z dyskontów spożywczych w Karpaczu, gdzie podejrzany wykorzystał okazję i ukradł palmtop służący do skanowania cen, mylnie biorąc go za telefon komórkowy o wartości 3500 złotych.

Według ustaleń policji, mężczyzna został zatrzymany po analizie nagrań z kamer monitoringu oraz zebraniu informacji dotyczących sprawy. Funkcjonariusze odnaleźli skradziony sprzęt oraz narkotyki, w tym metamfetaminę, w miejscu zamieszkania podejrzanego.

Zatrzymany został umieszczony w policyjnym areszcie, gdzie będzie musiał stawić się przed sądem, aby odpowiedzieć za popełnione czyny. Grozi mu nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

To kolejny przykład skutecznej pracy policji, która szybko reaguje na zgłoszone przestępstwa i podejmuje odpowiednie działania w celu schwytania sprawców. Działania te mają na celu zapewnienie bezpieczeństwa i ochrony dla społeczności lokalnej, a także egzekwowanie prawa i wymierzanie sprawiedliwości.

Zatrzymanie podejrzanego przez policję w Karpaczu
Foto:Policja
Zatrzymanie podejrzanego przez policję w Karpaczu
Foto:Policja