Zatrzymany po Ukrywaniu się w Domowej Kryjówce - Jeleniogórscy Policjanci na Tropie Poszukiwanego Mężczyzny.

Jeleniogórscy policjanci z Zespołu ds. Poszukiwań i Identyfikacji Osób, działającego przy Wydziale Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji, odnieśli sukces w zatrzymaniu 28-letniego mieszkańca powiatu karkonoskiego, który był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności.

Mężczyzna był poszukiwany na podstawie zarządzenia Sądu, które nakazywało jego zatrzymanie i doprowadzenie do Zakładu Karnego w celu odbycia kary pozbawienia wolności. Policjanci otrzymali informację, że mężczyzna prawdopodobnie ukrywa się w jednym z mieszkań na terenie miasta Jeleniej Góry.

Dzięki skutecznym działaniom funkcjonariuszy, którzy przeprowadzili szereg czynności operacyjnych, udało się ustalić miejsce ukrywania się poszukiwanego. Okazało się, że 28-latek, aby uniknąć zatrzymania, wykuł w ścianie dziurę prowadzącą do innego pomieszczenia, gdzie przygotował sobie kryjówkę, nawet przygotowując posłanie do spania.

Jednak policjantom nie umknęła ta sprytna kryjówka, a po dokładnym przeszukaniu mieszkania oraz każdego zakamarka, udało im się znaleźć i zatrzymać poszukiwanego mężczyznę.

Zatrzymany został przekazany do policyjnego aresztu, a następnie doprowadzony do Zakładu Karnego, gdzie będzie odbywał zasądzoną karę pozbawienia wolności.

Foto:Policja