23-letnia kobieta zatrzymana za podpalenie altanki oraz włamania

23-letnia kobieta zatrzymana za podpalenie altanki oraz włamania. Jeleniogórscy policjanci zatrzymali kobietę podejrzaną o przestępstwa przeciwko mieniu Ma ona na koncie podpalenie altanki oraz kradzieże z włamaniem. Wstępnie straty pokrzywdzonych oszacowano na około 5000 zł. Czynów tych dopuściła się w Jeleniej Górze pod koniec grudnia ubiegłego roku. Policjanci odzyskali część skradzionego mienia. Teraz zatrzymana za popełnione czyny odpowie przed sądem, a grozić jej może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Komisariatu II Policji w Jeleniej Górze  w wyniku prowadzonych działań zatrzymali 23-letnią kobietę podejrzaną o uszkodzenie mienia oraz o kradzieże z włamaniem.

Jak ustalili funkcjonariusze, jeleniogórzanka pod koniec grudnia ubiegłego roku dopuściła się w Jeleniej Górze co najmniej 4 przestępstw przeciwko mieniu. Kobieta włamała się i okradła 3 altanki, skąd jej łupem padły narzędzia ogrodnicze oraz różnego rodzaju sprzęt AGD. Ponadto jedną z altanek podpaliła. Wstępnie straty pokrzywdzonych oszacowano na około 5000 zł.

Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy. Funkcjonariusze w mieszkaniu oraz w pomieszczeniach gospodarczych 23-latki odnaleźli część skradzionego mienia.

Teraz kobieta za popełnione przestępstwa odpowie przed sądem, a  grozić jej może nawet do 10 lat  pozbawienia wolności.

23-letnia kobieta zatrzymana za podpalenie altanki oraz włamania
23-letnia kobieta zatrzymana za podpalenie altanki oraz włamania