Seryjny złodziej perfum.

Seryjny złodziej perfum w rękach Policji. Jeleniogórscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o serię kradzieży sklepowych. Ma on na koncie co najmniej 7 kradzieży w jeleniogórskich drogeriach. Jego łupem padły perfumy znanych marek. Łączne straty zostały oszacowane na około 5000 złotych. Teraz za popełnione przestępstwa odpowie on przed sądem, a grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego z  Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze ustalili, a następnie zatrzymali 34-letniego mężczyznę podejrzanego o kradzieże.

Jak ustalili funkcjonariusze, mężczyzna w ubiegłym roku dopuścił się serii kradzieży  w jeleniogórskich drogeriach.  Jego łupem padły perfumy znanych marek. Straty pokrzywdzonych wynoszą około 5000 złotych. Policjanci ustalili, że 34-latek ma na koncie co najmniej 7 takich czynów. Skradziony towar sprzedawał przygodnie napotkanym osobom, a uzyskane w ten sposób pieniądze przeznaczał na swoje potrzeby.

Obsługa sklepów o zdarzeniach powiadomiła policję. Do zgłoszeń dołączone zostały również nagrania z monitoringu. Policjanci na podstawie zebranych informacji oraz analizy nagrań z kamer wytypowali 34-latka jako podejrzewanego o popełnienie tych przestępstw.

Obecnie funkcjonariusze wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy. Teraz mężczyzna za popełnione przestępstwa odpowie przed sądem, a grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.