Areszt za znęcanie się nad matką i bratem.

Policjanci z Kowar zatrzymali mężczyznę, który decyzją jeleniogórskiego sądu najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie za znęcanie się psychiczne i fizyczne nad najbliższymi. Gehenna rodziny trwała 2 lata.

Agresor awanturował się, wyzywał ich, bił, popychał, niszczył sprzęty, a także groził im pozbawieniem życia. Teraz za popełnione przestępstwa grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Komisariatu Policji w Kowarach zatrzymali 26-letniego mieszkańca powiatu karkonoskiego podejrzanego o znęcanie się psychiczne i fizyczne nad matką i bratem.
26-latek został zatrzymany 16 maja br. podczas interwencji domowej. Mężczyzna był bardzo agresywny i pobudzony. Jak ustalili policjanci, zatrzymany od 2 lat znęcał się nad najbliższymi.

Bez żadnego powodu wszczynał awantury, podczas których wyzywał ich, zastraszał, popychał, bił i poniżał, a także niszczył sprzęty domowe.  Groził im również pozbawieniem życia. W trakcie zatrzymania mężczyzna wyzywał i groził policjantce wykonującej czynności.
26-latek trafił do policyjnego aresztu. Teraz za przestępstwa, o które jest podejrzany odpowie przed sądem, a  grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności. 17 maja br. na wniosek prokuratora Prokuratury  Rejonowej w Jeleniej Górze Sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na 3 miesiące.