Ukradł busa, uciekał przed Policjantami.Uderzył w inne auto ,zaraz po tym został zatrzymany.

Aresztowany za groźby karalne i zniszczenie mienia. Jeleniogórski sąd zdecydował o zastosowaniu środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania na 3 miesiące wobec 26-letniego mężczyzny podejrzanego o groźby karalne i zniszczenie mienia. Mężczyzna nożem i siekierą groził pokrzywdzonym pozbawieniem życia, zdemolował elementy wyposażenia mieszkania i uszkodził pojazd. Został zatrzymany podczas interwencji. Teraz za popełnione czyny odpowie przed sądem, a grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze  zatrzymali 26-letnigo mężczyznę podejrzanego o groźby karalne i zniszczenie mienia.
Mężczyzna kilka dni temu został zatrzymany przez policjantów podczas interwencji zgłoszonej przez byłą partnerkę.

Ze zgłoszenia wynikało, że 26-latek jest bardzo agresywny, wszczął awanturę, podczas której zdemolował elementy wyposażenia mieszkania i nożem groził jej i dzieciom pozbawieniem życia. Ponadto okazało się, że w tym samym czasie siekierą uszkodził samochód należący do innej lokatorki budynku. 26-latka obawiały się również osoby postronne, które były świadkami jego poczynań.

Agresor trafił do policyjnego aresztu. Za groźby karalne i zniszczenie mienia grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.  Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze na wniosek prokuratora Prokuratury Rejonowej zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania  na 3 miesiące .