Nie zatrzymał się do kontroli

Nie zatrzymał się do kontroli drogowej,kierował bez uprawnień i przeglądu. Jeleniogórscy policjanci zatrzymali mieszkańca powiatu karkonoskiego podejrzanego o niezatrzymanie się do kontroli drogowej i kierowanie pojazdem bez uprawnień. W trakcie kontroli okazało się również, że pojazd którym poruszał się mężczyzna nie był dopuszczony do ruchu. Teraz za swoje czyny odpowie on przed sądem, a grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Komisariatu Policji w Karpaczu zatrzymali 31-letniego mieszkańca powiatu karkonoskiego podejrzanego o niezatrzymanie się do kontroli drogowej oraz o kierowanie bez uprawnień.
18 stycznia 2022 roku, około godziny 3.20 policjanci w Ścięgnach zauważyli pojazd marki Honda, którego kierujący na widok radiowozu gwałtownie przyspieszył. Funkcjonariusze postanowili zatrzymać go do kontroli drogowej. Kierowca  jednak nie reagował na sygnały do zatrzymania  i zaczął uciekać. Policjanci ruszyli za nim. Kierowca uciekając stworzył zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego. Został zatrzymany zaraz po tym, jak stracił panowanie nad pojazdem i wpadł do rowu. Kierującym okazał się 31-letni mieszkaniec powiatu karkonoskiego. Mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. W trakcie kontroli okazało się również, że auto którym się poruszał 31-latek nie było dopuszczone do ruchu. Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy.
Teraz za popełnione czyny odpowie przed sądem, a grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

 

VasylHerbal
VasylHerbal Medycyna Naturalna.