Austria oferuje bezpłatny transport za tatuaż promujący Wielki Reset

Austriacki rząd oferuje bezpłatny transport publiczny każdemu, kto zdecyduje się wytatuować na skórze swój Bilet Klimatyczny (Klimaticket), promujący program Nowego Porządku Świata.

Klimaticket zapewnia użytkownikom dostęp do wszystkich środków transportu publicznego i prywatnego na okres jednego roku w cenie 1095 euro. Natomiast ci, którzy trwale oznaczą tatuażem swoje ciało elementem Klimaticket, otrzymają bezpłatny transport, ale tylko na rok.

Inicjatywa została ogłoszona przez austriacką minister klimatu Leonore Gewessler, która powiedziała, że pomoże krajowi zbliżyć się do celów Porozumienia paryskiego. Organizacja Współpracy Gospodarczej i Rozwoju (OECD) chciałaby ograniczyć liczbę prywatnych samochodów o 16% do 2024 r., twierdząc, że transport jest największym elementem zanieczyszczającym emisjami dwutlenku węgla.

Krytyka inicjatywy

Inicjatywa spotkała się z krytyką ze strony wielu osób, które zarzucają rządowi, że żeruje na młodych lub zdesperowanych ludziach.

“To kiepski chwyt marketingowy” – powiedział jeden z komentatorów. “Klimaticket zapewnia dostęp do transportu publicznego i prywatnego na rok za 1095 euro. Kto byłby na tyle głupi, żeby zgodzić się na tatuaż na całe życie za roczną oszczędność?”

Inny komentator powiedział: “To kolejna próba rządów, aby kontrolować nasze życie. Jeśli zgodzimy się na to, że tatuaż będzie dowodem na to, że mamy prawo korzystać z transportu publicznego, to co będzie następne? Może będziemy musieli nosić identyfikatory, aby móc kupować żywność lub korzystać z opieki zdrowotnej?”

Czy to początek Wielkiego Resetu?

Niektórzy komentatorzy twierdzą, że inicjatywa austriackiego rządu jest częścią szerszego planu Nowego Porządku Świata.

“To tylko kolejny krok w kierunku stworzenia społeczeństwa kontrolowanego przez rząd” – powiedział jeden z nich. “Jeśli ludzie staną się zależni od rządu dla transportu, jedzenia i opieki zdrowotnej, to będą bardziej skłonni podporządkować się jego woli.”

Nie wiadomo, czy inicjatywa austriackiego rządu zostanie przyjęta przez inne kraje. Jednakże, jeśli tak się stanie, może to mieć daleko idące konsekwencje dla naszych wolności.

Jak widać Austria czerpie wzorce od Swojego znanego obywatela jakim był Adolf Hitler i Jego słynne tatuaże wykonywane w obozach koncentracyjnych.

Link do oryginalnego artykułu: LINK