Kolejna osoba zatrzymana z narkotykami.440 porcji nie trafi na rynek.

Policjanci z Komisariatu II Policji w Jeleniej Górze zatrzymali mężczyznę, który posiadał znaczne ilości środków odurzających. Zabezpieczyli narkotyki, z których można uzyskać ponad 440 porcji handlowych.

Była to metamfetamina i marihuana. Obecnie funkcjonariusze sprawdzają źródło pochodzenia zabezpieczonych środków odurzających oraz ustalają czy mężczyzna nie zajmował się ich dystrybucją. Teraz grozić mu może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci  z Komisariatu II Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 25-letniego mężczyznę  podejrzanego o posiadanie znacznych ilości  narkotyków.
9 marca br. około godziny 18.30 policjanci na ul. Cieplickiej w Jeleniej Górze zauważyli mężczyznę, który na ich widok przyspieszył i coś wyrzucił.

Funkcjonariusze postanowili sprawdzić co jest powodem dziwnego zachowania mężczyzny. W trakcie czynności 25-latek był wyraźnie zdenerwowany. Okazało się, że aby uniknąć odpowiedzialności na widok policjantów wyrzucił on dwa zawiniątka z zawartością metamfetaminy.

Funkcjonariusze w trakcie dalszych czynności w tej sprawie w jego mieszkaniu znaleźli znaczą ilość środków odurzających. Zabezpieczyli metamfetaminę oraz marihuanę, z których  można uzyskać łącznie ponad 440 porcji handlowych.
Jeleniogórzanin został zatrzymany w policyjnym areszcie. Za posiadanie znacznych ilości środków odurzających grozić mu może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie  okoliczności tej sprawy, sprawdzają źródło pochodzenia zabezpieczonych narkotyków oraz ustalają czy mężczyzna nie zajmował się ich dystrybucją.