Mężczyzna odpowie za uszkodzenie bramy na szkodę wspólnoty Mieszkaniowej.

Jeleniogórscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o uszkodzenia mienia. Do zdarzenia doszło na początku września ubiegłego roku w Jeleniej Górze. Mężczyzna uszkodził automatyczną bramę wjazdową, czym spowodował straty w wysokości 6000 zł na szkodę Wspólnoty Mieszkaniowej.

Teraz za popełniony czyn odpowie on przed sądem, a grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci  z Wydziału Kryminalnego z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze  zatrzymali 38-letniego mężczyznę podejrzanego o uszkodzenie mienia.
Jak ustalili funkcjonariusze, jeleniogórzanin na początku września ubiegłego roku dopuścił się w Jeleniej Górze uszkodzenia mienia. 38-latek próbował ukraść automatyczną bramę wjazdową na szkodę Wspólnoty Mieszkaniowej, jednak mu się nie udało, ale uszkodził siłownik elektryczny czym spowodował straty w wysokości 6000 zł.
Policjanci prowadząc czynności w tej sprawie na podstawie uzyskanych informacji, a także po analizie nagrań z kamer monitoringu ustalili, a następnie zatrzymali 38-latka podejrzewanego o popełnienie tego czynu.
Mężczyzna usłyszał już zarzut w tej sprawie. Teraz za przestępstwo, o które jest podejrzany odpowie przed sądem, a grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.