Narkotyki

W kuchenny szafkach próbował ukryć narkotyki 37-latek.Miał ponad 160 porcji, które nie trafią na rynek.

Jeleniogórscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który posiadał w mieszkaniu znaczne ilości narkotyków. Funkcjonariusze zabezpieczyli metamfetaminę oraz marihuanę, z których można uzyskać ponad 160 porcji handlowych. Teraz za popełnione przestępstwa odpowie przed sądem, a grozić mu może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 37-letniego mężczyznę podejrzanego o posiadanie znacznych ilości  środków odurzających.
14 czerwca br. policjanci w trakcie prowadzonych czynności uzyskali informację, że 37-latek może mieć związek z przestępczością narkotykową. W jego mieszkaniu w kuchni w specjalnie przygotowanych schowkach w kuchennej szafce funkcjonariusze znaleźli marihuanę i metaamfetaminę, z których można uzyskać ponad 160 porcji handlowych.
Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy, sprawdzają źródło pochodzenia zabezpieczonych narkotyków oraz ustalają czy mężczyzna nie zajmował się ich dystrybucją.
Jeleniogórzanin został zatrzymany w policyjnym areszcie. Teraz za popełnione przestępstwa odpowie przed sądem, a  grozić mu może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.
15 czerwca Prokurator Rejonowy w Jeleniej Górze zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji i zakaz opuszczania kraju.