t, bo otrzymał „sugestię”.

Nieletnia za groźby i kradzieże wobec rodziny odpowie przed Sądem.Przed sądem Rodzinnym i Nieletnich odpowie 17-latka, która podejrzana jest o kradzieże na szkodę swoich rodziców. Kobieta systematycznie podkradała rodzicom pieniądze i biżuterię oraz kierowała do nich groźby. Czynów tych dopuściła się od kwietnia 2019 r. do sierpnia br.

Policjanci z Wydziału ds. Nieletnich i Patologii Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 17-latkę podejrzaną o kradzieże i groźby.

W trakcie prowadzonych czynności policjanci ustalili, że  17-latka  ma na koncie kilka kradzieży, których dopuściła się od kwietnia 2019 do sierpnia br. w Jeleniej Górze na szkodę swoich rodziców. Kobieta wykorzystywała ich nieuwagę i systematycznie podkradała  im pieniądze oraz biżuterię. Ponadto w tym samym okresie wielokrotnie kierowała groźby pozbawienia życia i zdrowia w stosunku do swoich rodziców.

Obecnie funkcjonariusze ustalają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy. Teraz o dalszym losie nieletniej zadecyduje sąd rodzinny