Niespodziewane zdarzenie w programie na żywo. Prezenterka nagle zasłabła i spadła z krzesła.

To z pewnością był przerażający moment dla widzów i pracowników stacji CBS Los Angeles. Na szczęście, po zdarzeniu, kobieta otrzymała natychmiastową pomoc medyczną. Nieznana jest jeszcze przyczyna tego nagłego zasłabnięcia, ale prawdopodobnie zostanie poddana badaniom, aby wyjaśnić, co się stało.

Ważne jest, aby prezenterka otrzymała odpowiednie wsparcie i leczenie, a stacja CBS Los Angeles zapewniła widzom i pracownikom informacje na temat sytuacji, aby zminimalizować niepokój i zapewnić przejrzystość.

Współprowadzące program nie zareagowały natychmiast na zasłabnięcie Alissy Carlson Schwartz i dopiero po kilku sekundach jedna z nich zareagowała na sytuację, a druga ogłosiła przerwę dla widzów.

Według informacji medialnych poranny program nie powrócił do transmisji na żywo. Prezenterka pogody zabrała jednak głos na swoim koncie Facebooka jeszcze tego samego dnia po południu, dziękując za wyrazy wsparcia i zapewniając, że „wszystko będzie w porządku”.

Nie wiadomo dokładnie, co spowodowało omdlenie Alissy Carlson Schwartz podczas transmisji, ale portal tmz.com informuje, że kobieta miała podobny epizod już w 2014 roku, kiedy pracowała dla innej sieci. Podczas tamtego reportażu pogodowego, kobieta wymiotowała na planie, a w wyniku badań zdiagnozowano u niej nieszczelną zastawkę serca.