Nocny złodziej okradł właścicieli podczas snu.

Nocny złodziej .Jeleniogórscy policjanci zatrzymali 34-latka podejrzanego o kradzież z włamaniem. Mężczyzna w sierpniu br. włamał się do budynku i podczas snu okradł właścicieli. Jego łupem padło mienie o wartości blisko 25 tysięcy złotych. Teraz za popełniony czyn zatrzymany odpowie przed sądem, a grozić mu może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze  ustalili, a następnie zatrzymali 34-letniego mężczyznę bez stałego miejsca zamieszkania podejrzanego  o kradzież z włamaniem.

Jak ustalili funkcjonariusze, mężczyzna 21 sierpnia br. w Jeleniej Górze podczas snu właścicieli, poprzez wypchnięte okno dostał się do domu, a  następnie ich okradł. Jego łupem padło mienie o wartości blisko 25 tysięcy złotych. Był to sprzęt elektroniczny, dokumenty i biżuteria.

Funkcjonariusze prowadząc czynności w tej sprawie zatrzymali podejrzewanego o popełnienie tego przestępstwa na podstawie zebranych informacji oraz po analizie nagrań z kamer monitoringu. Niewykluczone, że mężczyzna ma na koncie więcej podobnych czynów.

Obecnie policjanci prowadzą czynności, których celem jest odzyskanie skradzionych rzeczy.
Teraz 34-latek za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem, a grozić mu może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.