Oszukują, kłamią, mataczą

Oszukują, kłamią, mataczą, wypaczają fakty i obrażają. Media głównego nurtu „oszalały” na punkcie COVID-19.

 

Kłamią, oszukują, mataczą, zacierają ślady, a z tych, którzy mówią prawdę czynią kłamców. Media głównego nurtu zakłamały prawdę o SARS-CoV-2, ponieważ na to pozwolono, ponieważ mainstream nieustannie dąży do stworzenia iluzji nazwanej rzeczywistością. Pojęcie matrixa coraz bardziej staje się autentyczne i mniej wyobcowane. Prawda, kłamstwo, ideologie, religie, przekonania, różnego rodzaju sposoby postrzegania świata i tysiące tysięcy interpretacji tego samego. Czy w takich warunkach można zachować trzeźwość myślenia i nie zagubić z horyzontu prawdy?

Dziś rano włączyłem telewizor, kanał nazwijmy to sprzyjający PiS, przez niektórych nazywany TVPiS. Nie wnikam na ile są to słuszne określenia, ponieważ zmierzam do czegoś innego. Otóż telewizja ta emituje serię poradników koronawirusowchProwadzący praktycznie, co chwila podkreśla, że są oni wiarygodnym i w domyśle jego wypowiedzi, jedynym rzetelnym źródłem informacji o SARS-CoV-2. Ja osobiście uważam, że raczej rzetelnym źródłem szerzenia paniki i strachu a to kłamca patologicznie często podkreśla, że nim nie jest.

No więc, jeszcze dobrze nie rozpoczął się program a prowadzący jak gdyby nigdy nic, stwierdza, że istnieje prawdopodobieństwo, że około 80% populacji choruje, już na koronawirusa, jednak przechodzi to bez objawowo. 80% populacji, jest już chore, taka szybka i niewinna informacja, potrzebna do umocnienia kwestii maseczek. To jest nie do pomyślenia, jaka nieodpowiedzialność, a przecież ten przekaz obejrzą miliony Polaków. Współczuje każdemu, kto ogląda tę telewizję na dłuższą metę, ponieważ moim zdaniem w kwestii SARS-CoV-2, sieje ona kłamliwą propagandę podszytą strachem a nawet głębokim lękiem (nie wiem na czyje zamówienie).

Kilka dni temu rozmawiałem z synem mojego przyjaciela, który na wieść o ewentualnym powrocie do szkoły wyraził duży niepokój. Co jeśli się zarażę i umrę? Powiedział. Młody chłopak, przed, którym jest całe życie, boi się wrócić do szkoły i przebywać z rówieśnikami ze względu na własne życie. Do tego już doszło, młodych ludzi nie informuje się rzetelnie, z resztą całe społeczeństwo w znacznym stopniu jest okłamywane i spychane w stan psychozy, która już owocuje wzrostem samobójstw i depresji, ale telewizja o tym nie wspomni, ponieważ, po co? Ważne by nosić maseczki nawet po środku lasu (wybaczcie ten sarkazm).

Telewizja natomiast setki, setek razy, wspomni o tym byś nosił maseczkę, którą jeszcze nie tak dawno Minister Zdrowia Łukasz Szumowski wyśmiewał, ale media milczą w tej sprawie. Zaznaczmy, tego nie powiedział jakiś tam lekarz skądś tam. Minister Zdrowia Łukasz Szumowski szyderczo obśmiał noszenie maseczek, by po paru tygodniach nakazać ich noszenie. Czy koronawirus SARS-CoV-2 powodujący chorobę COVID-19 jest na tyle inteligentny, że z zarażeniem czekał do momentu aż Łukasz Szumowski nakaże noszenie maseczek? SARS-CoV-2 wcześniej nie zarażał? Mamy tutaj do czynienia z czystą paranoją.

Kolejna kwestia, co z osobami chorymi na serce? Na wszelkiego rodzaju choroby układu krążenia, układu oddechowego? Alergicy, astmatycy i wielu innych. Osoby te chodzące przez miesiąc, dwa a może rok do dwóch w maseczkach, wyrządzą sobie niepowetowane szkody na zdrowiu. Gdzie są media głównego nurtu, dlaczego nikt nie zadaje tego typu pytań? Społeczeństwo poddawane jest tresurze, ludzie boją się ze sobą rozmawiać.

To wszystko doprowadzi do narodowej traumy, która na lata zmieni Polaków, a w niektórych przypadkach zmieni na całe życie. Jednak, kogo to obchodzi? Raz jeszcze podkreślam w swoim imieniu oraz imieniu całej redakcji, jesteśmy sceptycznie nastawieni, co do wielomiesięcznego nakazu chodzenia w maseczkach. To jakiś absurd i całkowita aberracja zdrowego rozsądku. Dodatkowo, tutaj jest jakieś drugie dno, które ujawni się z czasem.

WHO czyli Światowa Organizacja Zdrowia, której nie traktujemy zbyt poważnie, ponieważ została ona całkowicie upolityczniona, to jednak ze względu na TVP czy inne media głównego nurtu, powołamy się na WHO, gdyż mainstream bardzo często to czyni. Zatem Światowa Organizacja Zdrowia tak hołdowana przez wyżej wspomniane media nie zaleca noszenia maseczek w dłuższych okresach czasu, ponieważ to bardzo szkodzi zdrowiu.