Policja w Jeleniej Górze Zatrzymuje Parę za Posiadanie Narkotyków - Ponad 400 Porcji Zabezpieczonych

W akcji przeprowadzonej przez policjantów z Zespołu ds. Zwalczania Przestępczości Narkotykowej Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze, zatrzymano 29-letnią kobietę oraz 44-letniego mężczyznę w związku z posiadaniem środków odurzających. Warto zaznaczyć, że kobieta odpowie za posiadanie znacznych ilości narkotyków.

Funkcjonariusze podjęli działania po otrzymaniu informacji, że 44-letni mężczyzna może być związany z przestępczością narkotykową. Po dokładnej weryfikacji informacji, ustalili, że narkotyki mogą znajdować się w jego mieszkaniu. Po przeszukaniu lokalu znaleźli amfetaminę, z której można uzyskać kilkanaście porcji handlowych.

W mieszkaniu mężczyzny przebywał również 34-letni mężczyzna, poszukiwany listem gończym przez Prokuraturę Rejonową w Dębicy oraz nakazem doprowadzenia wydanym przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Krzyki. Okazało się, że również posiadał przy sobie marihuanę.

W trakcie dalszych czynności w tej sprawie, funkcjonariusze zatrzymali 29-letnią partnerkę 44-latka, która posiadała znaczne ilości środków odurzających. Zabezpieczono tabletki ecstasy, marihuanę oraz amfetaminę, z których razem można uzyskać ponad 400 porcji handlowych.

Foto:Policja

Cała trójka została umieszczona w policyjnym areszcie. Dla 29-latki, która posiadała znaczne ilości narkotyków, grozi nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Partnerowi kobiety i jego koledze może grozić kara do 3 lat pozbawienia wolności. Obecnie policjanci dogłębnie wyjaśniają okoliczności tej sprawy, starając się ustalić źródło pochodzenia zabezpieczonych narkotyków oraz czy zatrzymani byli zaangażowani w dystrybucję tych nielegalnych substancji.

Foto:Policja