Stalking-14 latka odpowie przed Sądem.

Policjanci Wydziału do spraw Nieletnich i Patologii Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze przedstawili zarzut uporczywego nękania 14-latce z powiatu karkonoskiego.

Nastolatka za pośrednictwem komunikatora oraz mediów społecznościowych rozesłała przerobione zdjęcie kolegi, a także udostępniła za ich pośrednictwem jego numer telefonu komórkowego. Wzbudziło w nim to poczucie zagrożenia oraz naruszyło jego prywatność. Teraz o dalszym losie 14-latki zadecyduje Sąd Rodzinny i Nieletnich.

Policjanci z Wydziału ds. Nieletnich i Patologii Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze przedstawili zarzut uporczywego nękania 14-letniej mieszkance powiatu karkonoskiego.
Jak ustalili funkcjonariusze, nastolatka od 1 lipca do 15 października ubiegłego roku  wykorzystując sieć Internet uporczywie nękała kolegę. Za pośrednictwem komunikatora społecznego oraz mediów społecznościowych rozesłała jego przerobione zdjęcie oraz udostępniła jego numer telefonu komórkowego przez co osoby obce dzwoniły do niego o różnych porach. Wzbudziło to w nim poczucie zagrożenia oraz naruszyło jego prywatność.
Teraz o dalszym losie 14-latki zadecyduje Sąd Rodzinny i Nieletnich.