Kawosz w rękach Policji.Kradł kawę którą później sprzedawał.

Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzieże sklepowe. Ma on na koncie kradzieże w jeleniogórskich dyskontach spożywczych, których dopuścił się od stycznia do maja br.

Wartość skradzionego mienia oszacowano łącznie na blisko 1200 złotych. Teraz odpowie za to przed sądem, a grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Komisariatu II Policji w Jeleniej Górze ustalili, a następnie zatrzymali 26-letniego mężczyznę podejrzanego o kradzieże sklepowe.
Jak ustalili funkcjonariusze, jeleniogórzanin od stycznia do maja 2023 roku  dopuścił się kilku kradzieży w jeleniogórskich dyskontach spożywczych. Jego łupem padła kawa ziarnista, którą następnie sprzedawał. Wstępnie wartość skradzionego mienia oszacowano na blisko 1200 złotych.
Powiadomieni o kradzieżach policjanci rozpoczęli poszukiwanie mężczyzny, który dopuścił się tych kradzieży. Na podstawie zebranych w tej sprawie informacji oraz na podstawie analizy nagrań z kamer monitoringu wytypowali i zatrzymali 26-latka jako podejrzewanego o popełnienie tych czynów.
Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy. Niewykluczone, że  zatrzymany ma na koncie więcej podobnych czynów.Teraz za kradzieże odpowie on przed sądem, a  grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.