Wykorzystał nieuwagę i ukradł koledze telefon.Został zatrzymany.

Jeleniogórscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież. Mężczyzna podczas libacji alkoholowej ukradł koledze telefon komórkowy o wartości 1049 zł. Policjanci odzyskali skradzione mienie. Teraz za popełniony czyn odpowie on przed sądem, a grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci Wydziału Kryminalnego z Komisariatu II  Policji w Jeleniej Górze ustalili, a następnie  zatrzymali 31-letniego mężczyznę podejrzanego o kradzież.
Jak ustalili funkcjonariusze, do zdarzenia doszło w lipcu br. w jednym z mieszkań. Jeleniogórzanin podczas libacji alkoholowej pokłócił się z nowo spotkanym kolegą, wykorzystał chwilową nieuwagę i ukradł mu telefon, a następnie uciekł. Jego wartość właściciel oszacował na 1049 zł.

Funkcjonariusze prowadząc czynności w sprawie kradzieży na podstawie zebranych informacji oraz po analizie nagrań z kamer monitoringu wytypowali 31-letniego jeleniogórzanina jako podejrzewanego o popełnienie tego czynu.

Policjanci skradziony telefon odnaleźli w mieszkaniu należącym do mężczyzny.
31-latek miał zamiar sprzedać telefon w jednym z jeleniogórskich lombardów jednak zostawił go sobie bo mu się spodobał. Odzyskane skradzione mienie zwrócono właścicielowi.
Teraz 31-latek za przestępstwo, o które jest podejrzany odpowie przed sądem, a grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.