Wykorzystywał nieuwagę personelu i kradł.

Kara pozbawienia wolności nawet do 5 lat grozić może 32-letniemu mężczyźnie zatrzymanemu przez jeleniogórskich policjantów. Jest on podejrzany o kradzieże w jeleniogórskich drogeriach. Jego łupem padło mienie o wartości blisko 600 zł. Ponadto był ona poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 9 miesięcy za podobne czyny.

Policjanci Wydziału Kryminalnego z Komisariatu II Policji w Jeleniej Górze prowadząc czynności ustalili i zatrzymali  32-letniego jeleniogórzanina podejrzanego o kradzieże.
Jak ustalili funkcjonariusze, mężczyzna po raz kolejny 27 maja br. dopuścił się w  jeleniogórskiej drogerii kradzieży. Wykorzystując nieuwagę personelu ukradł artykuły elektryczne. Łączną wartość poniesionych strat oszacowano na blisko 600 zł.
Policjanci na podstawie zebranych w tej sprawie informacji oraz analizy nagrań z kamer monitoringu wytypowali 32-latka jako podejrzewanego o popełnienie tych przestępstw. W trakcie czynności okazało się, że mężczyzna był również poszukiwany, celem doprowadzenia go do Zakładu Karnego do odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 9 miesięcy za przestępstwa przeciwko mieniu.
Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy oraz prowadzą czynności, których celem jest odzyskanie skradzionego mienia. Teraz za popełnione przestępstwa mieszkaniec powiatu karkonoskiego