Jeleniogórscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzieże sklepowe. Ma on na koncie kradzieże w drogerii oraz w jednej z jeleniogórskich księgarni. Przestępstw tych dopuścił się od 20 maja do 1 czerwca br. Wartość poniesionych strat oszacowano łącznie na około 1500 złotych. Policjanci odzyskali część skradzionego mienia. Teraz odpowie on za to przed sądem, a grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności. Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze ustalili, a następnie zatrzymali 25-letniego mężczyznę bez stałego miejsca zamieszkania podejrzanego o kradzieże sklepowe. Jak ustalili funkcjonariusze, mężczyzna od 20 maja do 1 czerwca br. dopuścił się w jeleniogórskich sklepach kradzieży. Jego łupem w drogerii padły perfumy, a w księgarni modele domków drewnianych, lampki i kubki. Łączna wartość poniesionych strat została oszacowana na 1500 złotych. Obsługa sklepów o zdarzeniach powiadomiła policję. Do zgłoszeń dołączone zostały również nagrania z monitoringu. Policjanci na podstawie zebranych informacji oraz analizy nagrań z kamer sklepowych wytypowali 25-latka jako podejrzewanego o popełnienie tych czynów. W trakcie prowadzonych działań funkcjonariusze skradzione perfumy odnaleźli w jednym z jeleniogórskich lombardów. Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy oraz prowadzą czynności, których celem jest odzyskanie reszty skradzionego mienia. Teraz za kradzieże odpowie on przed sądem, a grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Jeleniogórscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzieże sklepowe. Ma on na koncie kradzieże w drogerii oraz w jednej z jeleniogórskich księgarni.

Przestępstw tych dopuścił się od 20 maja do 1 czerwca br. Wartość poniesionych strat oszacowano łącznie na około 1500 złotych. Policjanci odzyskali część skradzionego mienia. Teraz odpowie on za to przed sądem, a grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze ustalili, a następnie zatrzymali 25-letniego mężczyznę bez stałego miejsca zamieszkania podejrzanego o kradzieże sklepowe.
Jak ustalili funkcjonariusze, mężczyzna od 20 maja do 1 czerwca br. dopuścił się w jeleniogórskich sklepach kradzieży. Jego łupem w drogerii padły perfumy, a w księgarni  modele domków drewnianych, lampki i kubki. Łączna wartość poniesionych strat została oszacowana na 1500 złotych.
Obsługa sklepów o zdarzeniach powiadomiła policję. Do zgłoszeń dołączone zostały również nagrania z monitoringu. Policjanci na podstawie zebranych informacji oraz analizy nagrań z kamer sklepowych wytypowali 25-latka jako podejrzewanego o popełnienie tych czynów. W trakcie prowadzonych działań funkcjonariusze skradzione perfumy odnaleźli w jednym z jeleniogórskich lombardów.
Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy oraz prowadzą czynności, których celem jest odzyskanie reszty skradzionego mienia. Teraz za kradzieże odpowie on przed sądem, a  grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.