Wypadek i stłuczka na terenie Kamiennej Góry.

Wypadek i stłuczka na terenie Kamiennej Góry.Kierowco jedź ostrożnie!Padający śnieg, mgła, śliska nawierzchnia znacznie utrudniają poruszanie się po drogach zwłaszcza przy ta dużym natężeniu ruchu w okresie przedświątecznym. Na przełomie kilku ostatnich dni doszło na terenie Kamiennej Góry do dwóch wypadków drogowych oraz drobnych stłuczek.

Od ostatniego wypadku ze skutkiem śmiertelnym na terenie miasta Kamiennej Góry minęło zaledwie kilka dni, a już doszło do kolejnego potrącenia pieszej na ulicy Jeleniogórskiej. Tym razem pokrzywdzona 72-latka mieszkanka Kamiennej Góry w wyniku zdarzenia, doznała złamania kostki oraz licznych potłuczeń. Została przetransportowana do szpitala Specjalistycznego w Jeleniej Górze. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Kierujący Renault Trafic 42-latek, włączając się do ruchu nie ustąpił pierwszeństwa idącej chodnikiem kobiecie. W rozmowie z funkcjonariuszami kierujący poinformował, iż oślepiło go słońce, nie widział idącej chodnikiem kobiety.

W związku z tym apelujemy do kierowców o zmniejszenie prędkości i rozważną jazdę. W okresie przedświątecznym zachowajmy szczególną ostrożność z uwagi na pośpiech i duże natężenie ruchu. Do pieszych i rowerzystów zwracamy się z prośbą o używanie kamizelek i elementów odblaskowych, które zdecydowanie zwiększają nasze bezpieczeństwo.

Wypadek i stłuczka na terenie Kamiennej Góry.