Zatrzymanie Kobiety za Uszkodzenie Mienia w Jeleniej Górze.

Jelenia Góra, Dzisiaj – Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze podjęli działania wobec 28-letniej kobiety podejrzanej o uszkodzenie mienia.

Jej agresywne działania, w tym rzucanie kamieniami, spowodowały znaczne straty w mieniu osobistym oraz pojazdach. Teraz, stając przed sądem, może jej grozić nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Zdarzenie miało miejsce 23 sierpnia bieżącego roku około godziny 19:00 w Jeleniej Górze. Policjanci otrzymali zgłoszenie o zachowaniu kobiety, która rzuciła kamieniem w samochód należący do sąsiada, uszkadzając przednią szybę. Po przybyciu na miejsce, mundurowi ustalili, że kobieta w ten sam sposób uszkodziła jeszcze jeden pojazd oraz zniszczyła drzwi do mieszkania sąsiadki.

W wyniku swojego agresywnego zachowania, 28-letnia jeleniogórzanka spowodowała straty szacowane na kilka tysięcy złotych. Funkcjonariusze działając zdecydowanie, zatrzymali kobietę podejrzaną o popełnienie tych czynów. W trakcie interwencji, kobieta wykazywała wulgarność i agresję.

Dalsze śledztwo ujawniło, że 28-latka ma na koncie również uszkodzenie innego pojazdu. Aktualnie, policjanci intensywnie wyjaśniają wszystkie szczegóły związane z tą sprawą. Kobieta została zatrzymana i umieszczona w policyjnym areszcie.

Teraz podejrzana stanie przed sądem, gdzie odpowie za uszkodzenie mienia. W przypadku uznania winy, grozi jej surowa kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności. Działania policji w tej sprawie ukierunkowane są na zapewnienie bezpieczeństwa mieszkańcom oraz odpowiedzialność za popełnione czyny.

 

Foto:Policja
Foto:Policja